Ewelina Lisowska: Na ostro w stronę słońca

We Wrocławiu Ewelina Lisowska kręciła teledysk do singla "W stronę słońca". Klip powstaje do nowej, bardziej rockowej wersji piosenki.

"W stronę słońca" to utwór, który zapowiada debiutancką dużą płytę Eweliny Lisowskiej, której premiera planowana jest na marzec. Piosenka została odtworzona w internecie ponad 6 mln razy.

Reklama

Teledysk kręcony jest do zmodyfikowanej - ostrzejszej i bardziej rockowej wersji "W stronę słońca". Ewelina zdecydowała się na zmianę aranżacji utworu dla zapewnienia spójności singla względem pozostałych utworów na powstającej płycie, która w większości zaoferuje rockowe brzmienia z kilkoma propozycjami będącymi z pewnością zaskoczeniem dla fanów wokalistki.

Premiera nowej wersji piosenki odbędzie się równolegle z premierą klipu.

"Wczoraj mieliśmy bardzo pracowity dzień na planie. Nie wspomnę już o tym mrozie, pomimo którego staraliśmy się iść w stronę słońca :) przed nami jeszcze trochę pracy, więc musicie być cierpliwi..." - napisała Ewelina w poniedziałek (14 stycznia) na swoim profilu na Facebooku.

Za reżyserię "W stronę słońca" odpowiada Grzegorz Górecki, a Ewelinie na planie - tak jak w poprzednim teledysku "Nieodporny rozum" - towarzyszył model.

Posłuchaj "W stronę słońca" Eweliny Lisowskiej:


Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Posłuchaj piosenek Eweliny Lisowskiej w serwisie Muzzo.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Lisowska | teledyski | piosenka | Ewelina

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje