Przejdź do głównej części strony

INTERIA.PL

TELEDYSKI INTERIA.PL

Moja playlista (Pusta)

PokażUkryj

Aby dodać teledysk do playlisty użyj dodaj do playlisty

Przycisk znajduje się pod odtwarzaczem oraz na miniaturkach teledysków

Usuń wszystkie
..

Sylwia Grzeszczak - Pożyczony

Teledysk (muzyka w wysokiej jakości mp3), słowa oraz tekst piosenki (lyrics): Sylwia Grzeszczak - Pożyczony .

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha, aby móc obejrzeć teledyski i czytać tekst piosenki zainstaluj FlashPlayera ze strony www.adobe.com
Ponadto musisz mieć włączoną obsługę Javascript.

Gorgo 2013

Oceń teledysk: Kliknij aby ocenićSylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak przyszła na świat 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu. Gdy miała... więcej...


Wasze komentarze (54)

Dodaj komentarz

~gosia -

hej wiecie kto jest autorem muzyki?? pliss potrzebne na zaraz

~{}{}{}{}{}{}{}{ -

Sylwia to jest zarombiste super bomba

~majcia -

to, jest. sup

~krasny -

ONA to bardzo dobry czlowiek! kazdy ma chwile kiedy chce wszystko roz....ic! i kazdy kto zna ta osobe,nic zlego nie moze powiedziec:)

~Antoni -

Ona jest bardzo wredną i zarozumiałą osobą. Poznałem ją 2 lata temu i nie mogłem uwierzyć, jak zobaczyłem po koncercie jak okropnie się zachowywała w stosunku do ekipy. Traktuje ludzi jak śmieci, uważa się za kogoś lepszego od innych. Prawda jest taka, że gdyby nie przespała się z Liberem nikt by o niej teraz nie słyszał.

~kiki -

super piosenka

~KAKA -

Uwielbiam Sylwię Grzeszczak i jej piosenki! Ta jest naprawdę super:)

~gość -

Ta piosenka jest na prawdę fajna . I oby tak dalej

~brzydale -

sylwia jeestes fajna

~bruuudasssy -

ona jest fajowaTeledyski w INTERIA.PL to jedyny serwis w polskim Internecie zawierający zarówno teledyski, jaki i teksty piosenek. Można w nim znaleźć teledyski polskich i zagranicznych wykonawców, zarówno w standardowej jak i w wysokiej jakości, słowa, teksty piosenek oraz wywiady i relacje w dziale Wideo ekstra.
Najnowsze klipy znajdziesz w dziale Nowości, natomiast najlepsze wg Was piosenki trafiają na listę TOP. Na stronie wybranego teledysku znajdziesz również tekst utworu oraz "Polecane teledyski", czyli propozycje najciekawszych klipów, które mogą Cię zainteresować.
Możesz również przeglądać teledyski według gatunku muzycznego, jak np.: Pop, Alternatywa, Rock, Metal, Hip-hop, jest także Klasyka i specjalna kategoria Dla dzieci. W dziale Wywiady znajdziesz natomiast materiały wideo z wywiadami i relacjami z planów teledysków.
Pamiętaj! Każde wideo możesz dodać do swojej playlisty. Aby to zrobić, kliknij przycisk dodaj do playlisty pod oknem odtwarzacza lub pod miniaturką teledysku. Zobacz playlistę. Aby pobrać dzwonek, mp3 lub poli, kliknij przycisk ściągnij dzwonek pod oknem odtwarzacza lub pod miniaturką teledysku.

Informacje dodatkowe