Przejdź do głównej części strony

INTERIA.PL

TELEDYSKI INTERIA.PL

Moja playlista (Pusta)

PokażUkryj

Aby dodać teledysk do playlisty użyj dodaj do playlisty

Przycisk znajduje się pod odtwarzaczem oraz na miniaturkach teledysków

Usuń wszystkie
..

Pięc Dwa Dębiec - Spadłem

Teledysk (muzyka w wysokiej jakości mp3), słowa oraz tekst piosenki (lyrics): Pięc Dwa Dębiec - Spadłem .

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha, aby móc obejrzeć teledyski i czytać tekst piosenki zainstaluj FlashPlayera ze strony www.adobe.com
Ponadto musisz mieć włączoną obsługę Javascript.

MY-MUSIC 2009

Oceń teledysk: Kliknij aby ocenićPięć Dwa Dębiec

Pięć Dwa Dębiec

Zespół powstał w 1999 roku w Poznaniu. Liderem grupy był wtedy Deep. Rok po... więcej...


Wasze komentarze (11)

Dodaj komentarz

~tajniak -

teledysk lipa piosenka fajna

~JAPA -

Zasłuşony w pełni SZACUNEK.

~hannibal -

zadko slucham hip hopu ale to jest dobre teledysk bardzo dobry muza jeszcze lepsza tylko tak moşna to ująć nic dodać, nic ująć super

~zima -

depresyjna ale fajna

~... -

starsze plyty 52debiec lepsze :/

~brodaa -

piosenka bez konkretnej orientacji, teledysk toolopodobny.

~kahsd -

boska..

~Dym -

Dobroć

~NieznaJoma. ;D -

Piosenka fajna, teledysk oryginalny :)) Mi siÄ™ podoba. ;]] ;**Teledyski w INTERIA.PL to jedyny serwis w polskim Internecie zawierający zarówno teledyski, jaki i teksty piosenek. Można w nim znaleźć teledyski polskich i zagranicznych wykonawców, zarówno w standardowej jak i w wysokiej jakości, słowa, teksty piosenek oraz wywiady i relacje w dziale Wideo ekstra.
Najnowsze klipy znajdziesz w dziale Nowości, natomiast najlepsze wg Was piosenki trafiają na listę TOP. Na stronie wybranego teledysku znajdziesz również tekst utworu oraz "Polecane teledyski", czyli propozycje najciekawszych klipów, które mogą Cię zainteresować.
Możesz również przeglądać teledyski według gatunku muzycznego, jak np.: Pop, Alternatywa, Rock, Metal, Hip-hop, jest także Klasyka i specjalna kategoria Dla dzieci. W dziale Wywiady znajdziesz natomiast materiały wideo z wywiadami i relacjami z planów teledysków.
Pamiętaj! Każde wideo możesz dodać do swojej playlisty. Aby to zrobić, kliknij przycisk dodaj do playlisty pod oknem odtwarzacza lub pod miniaturką teledysku. Zobacz playlistę. Aby pobrać dzwonek, mp3 lub poli, kliknij przycisk ściągnij dzwonek pod oknem odtwarzacza lub pod miniaturką teledysku.

Informacje dodatkowe