Reklama

"Mam sentyment do Polski i Polaków"

Czego lubisz słuchać w wolnym czasie?

Reklama

Słucham wielu różnych rzeczy: od popu, rocka, poprzez heavy metal, kończąc na rapie i r'n'b. Słucham Coldplay, N.E.R.D., a nawet Celine Dion. Lubię bardzo różną muzykę. Myślę, że jeśli chcesz ciągle ulepszać swoją własną muzykę, musisz "zbierać doświadczenia muzyczne" i przez pryzmat tego robić to, co robisz, jeszcze lepiej.

Jesteś bardzo zapracowany.. Jak się relaksujesz?

Jak się relaksuję? W samolocie... Staram się spać w samolocie i czasami staram się znaleźć czas na spotkanie z przyjaciółmi, iść do restauracji, do kina... Staram się robić "normalne" rzeczy.

Jakie są twoje plany na następny rok?

Następny rok? W tej chwili przygotowuję się do trasy koncertowej, która rusza w październiku, a później - gdzieś na początku 2009 roku - zaczynam pracę nad nową płytą. Nie mam pojęcia, co teraz będę robił, ale na pewno będę chciał ruszyć z nowym albumem na początku 2009 roku.

Chciałbyś na koniec przekazać coś polskim fanom?

Dziękuję za wsparcie, jestem naprawdę szczęśliwy i usatysfakcjonowany, widząc tych wszystkich ludzi, którzy przyszli tu dla mnie. Cieszę się za każdym razem kiedy tu przyjeżdżam, widząc jak ludzie odbierają mnie i moją muzykę. Dzięki za wszystko, mam nadzieję, że niebawem znowu się zobaczymy. Trzymajcie się!

Dziękuję za rozmowę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkurs talentów | dziadkowie | 5 lat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje