Reklama

"Oddaję fanom kawałek siebie"

Z czym w takim razie kojarzy ci się nasz kraj?

Reklama

Byłem tam, dobrze się tam czułem, mam tam fanów, którzy lubią moją muzykę. Zresztą dlatego tam pojechałem.

Ale z czym ogólnie kojarzy ci się Polska?

Generalnie? Wiem, że jest tam zimno - trochę tak jak w Irlandii, tam też jest cholernie zimno. Co jeszcze kojarzy mi się z Polską? Hmm... Niech pomyślę... To trudne pytanie. Po prostu świetnie się tam bawiłem, poznałem wielu fajnych ludzi. Architektonicznie przypominało mi to trochę Paryż, te stare budynki były bardzo ładne. Pamiętam, że było to bardzo duże miasto z ogromnymi budynkami i w ogóle.

Wielu Polaków żywi bardzo ciepłe uczucia w stosunku do Irlandii. Jak się żyje na tej zielonej wyspie?

Żyję się tam cudownie. Wielu ludziom Irlandia kojarzy się z problemami w Irlandii Północnej, w Belfaście. Ale w Dublinie w ogóle się tym nie przejmujemy. To może dość smutne, ale naprawdę niewiele wiemy o tym, żyjemy w błogiej nieświadomości, choć mamy to za miedzą. Ale na szczęście ten problem zaczyna się powoli rozwiązywać - oby stało się to jak najszybciej. Mam nadzieję, że moje dzieci będą żyły w kraju, w którym wreszcie zapanował pokój.

W jednym z wywiadów powiedziałeś kiedyś: "Czuję się bardzo komfortowo jako artysta solowy". Czy nadal tak się czujesz?

Bardziej niż kiedykolwiek, tego jestem pewien. Czasy Boyzone traktuję jak zupełnie inne życie. Teraz jestem sobą, dużo lepiej realizuję się jako artysta solowy.

Co myślisz o reaktywowaniu grupy Boyzone?

To się nigdy nie stanie.

Podobno zaczynałeś karierę w zespole o nazwie Namaste...

Tak, ten zespół powstał w 1991 lub w 1992 roku, w każdym razie dawno temu. To była grupa rockowa, graliśmy covery Bryana Adamsa, Nirvany i tego typu rzeczy.

Czy kiedyś jeszcze poznamy twoje rockowe oblicze?

Uwielbiam muzykę rockową i cały czas się rozwijam. Ale nie zanosi się na jakieś dramatyczne zmiany, nie zacznę grać muzyki takiej jak Linkin Park czy Metallica. Muzycznie najbardziej podziwiam Bryana Adamsa i Stinga.

import rozrywka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje