Zwycięzca "The Voice of Poland" oświadczył się swojej ukochanej. Wszystko pokazał światu

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

Do sieci trafił nakręcony domowym sposobem teledysk "Od kiedy jesteś". Tym utworem Dominik Dudek, zwycięzca 13. edycji "The Voice of Poland", postanowił sprawić prezent swojej dziewczynie Oli - po czterech latach postanowił się jej oświadczyć.

Dominik Dudek ze swoją ukochaną
Dominik Dudek ze swoją ukochanąAKPA

30-letni Dominik Dudek w mediach społecznościowych przekazał fanom radosną nowinę, że oświadczył się swojej partnerce. Z Olą jest w związku od czterech lat. To właśnie dla ukochanej napisał swoją najnowszą piosenkę "Od kiedy jesteś" (sprawdź!).

"Jestem przekonany, że od kiedy ma się przy sobie odpowiednią osobę, przyjaciela, partnera, to czas nie ma znaczenia i wszystko zawsze jakoś się ułoży. Ja miałem to szczęście, ze taką osobę spotkałem na swojej drodze i mam nadzieję, że wszystkie osoby które posłuchają 'Od kiedy jesteś' uświadomią sobie ile wspaniałych ludzi jest wokół nich" - opowiada zwycięzca 13. edycji "The Voice of Poland".

Dominik Dudek - Od kiedy jesteś (Homemade Video)

"Jestem przeszczęśliwy! Oświadczyłem się najwspanialszej osobie na świecie! Z tej okazji napisałem dla niej piosenkę, której tekst idealnie opisuje to, jak się przy niej czuję! Dziękuję, że jesteś! Życzę każdemu takiej miłości!" - napisał jeszcze przed premierą na Instagramie.

W komentarzach pod postem zaroiło się od zachwytów i gratulacji. "Jesteście taką piękną parą, miło się patrzy na waszą miłość" - napisała jedna z fanek. "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Gratulujemy!" - wtórowała jej kolejna. "Jesteście parą roku! Dużo miłości i samych wspaniałych chwil razem" - skomentował ktoś inny. Zapytany przez odbiorców o datę ślubu, Dudek zdradził, że wraz z narzeczoną zaczynają już planować ceremonię.

Dominik Dudek i "Od kiedy jesteś". Kim jest jego narzeczona?

Wybranką artysty jest młodsza od niego o 2 lata Aleksandra Trzaska. Ma ona zgoła odmienne zainteresowania niż jej ukochany - studiowała medycynę, a obecnie pracuje jako lekarz ogólny w przychodni. Co ciekawe, to właśnie ona zainspirowała piosenkarza do wzięcia udziału w "The Voice of Poland".

"Do programu namówiła mnie moja dziewczyna, bo ja nie byłem na to chętny. Chciałem w ogóle zrezygnować z muzyki, bo już byłem taki zmęczony bieganiem za tym, ale moja dziewczyna powiedziała, żebym spróbował ostatni raz: 'Pójdź do 'Voice'a', jak nie wyjdzie, to ok, ale idź'. Poszedłem i wygrałem. Coś niesamowitego. Zawdzięczam jej ten sukces w stu procentach" - powiedział w jednym z poprzednich wywiadów Dominik Dudek.

Przed programem pracował w firmie budowlanej swojego ojca i mieszkał w Krakowie.

Dominik Dudek nie chce się obudzić. Wydał EP-kę „Ja śnię”Mateusz Kamiński, Mateusz Kamiński, Mateusz KamińskiINTERIA.PL
INTERIA.PL/PAP
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas