Reklama

Żona Wiśniewskiego rozbija się autem

Uwaga kierowcy, Wiśniewska na drodze! Ania Świątczak, aktualna partnerka lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego rozbija się swoim samochodem. I odjeżdża z miejsca zdarzenia zostawiając wizytówkę...

W minioną środę (27 grudnia) Ania Wiśniewska, jak przystało na świeżo upieczoną "babę za kółkiem", spowodowała stłuczkę samochodową. Zdarzenie miało miejsce podczas parkowania pod jednym z warszawskich szpitali. Wiśniewska pojechała do szpitala na badania z córką Stefanią.

Reklama

Ania parkowała z prędkością 10 kilometrów na godzinę, cofając i jadąc do przodu po czym... wjechała w tył innego samochodu o zagranicznych numerach rejestracyjnych.

"Pomyślałam: nieźle jak na początek" - komentuje.

Wokalistka Ich Troje zamiast zgłosić ten fakt na policję, zgłosiła go... ochronie budynku. Jednak jak to czasem z ochroną bywa, nikt nic nie wiedział. Właściciela samochodu, któremu Wiśniewska sprezentowała dwie rysy, nie udało się ustalić na miejscu. Ania z grzeczności zostawiła ochronie numer telefonu i odjechała w najlepsze.

Dopiero kilka godzin po wizycie w szpitalu Wiśniewscy dowiedzieli się od lekarki, która przywiozła wyniki badań Stefanii do ich domu, że właścicielem porysowanego auta jest ich znajomy...

Michał Wiśniewski nie pozostawi jednak tego feralnego zdarzenia bez konsekwencji. Od stycznia wysyła Anię na dodatkowy kurs jazdy z zakresu parkowania.

Przypomnijmy, że grupa Ich Troje rozpoczęła ostatnio promocję swojej najnowszej płyty "7 grzechów głównych". Zespół przygotowuje się też do trzymiesięcznej trasy koncertowej w USA.

Wystąpi tam podczas trzydziestu koncertów, w Las Vegas odbędzie się kolejny ślub Wiśniewskiego z Anią Świątczak.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | żona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje