Żoną piłkarza z Serbii jest krezuską. Jej ojciec został miliarderem w szokujący sposób

Daniel Kiełbasa

Oprac.: Daniel Kiełbasa

Serbowie chociaż rozpoczęli swoją przygodę na Euro od porażki z Anglikami nie tracą nadziei na końcowy sukces, jakim będzie wyjście z grupy. Jednym z piłkarzy w kadrze tego kraju jest piłkarz Sevilli Nemanja Gudelj. Jak się okazuje sportowiec ma wpływową i bogatą żonę - Anastazja Raznatović, która w Serbii cieszy się popularnością być może większą niż sam zawodnik.

Anastazja Raznatović jest żoną Nemanji Gudelja / Youtube
Anastazja Raznatović jest żoną Nemanji Gudelja / YoutubeSoccrates ImagesGetty Images

Nemanja Gudelj zaczął spotykać się z Anastazją Raznatović w 2022 roku, a już w sierpniu 2023 roku para była małżeństwem. Ślub wzięli w sekrecie w serbskim klasztorze prawosławnym Rajinovac.

Kim jest Anastazja Raznatović?

Partnerka Nemanji Gudelja to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Serbii i jedna z najbardziej wpływowych celebrytek w kraju. Obecnie jej Instagrama śledzi ponad milion użytkowników (jest jedną z najpopularniejszych osób w sieci w Serbii).

Anastazja pochodzi z zamożnej rodziny z Belgradu. Jej matką jest Swietłana "Ceca" Raznatović, swego czasu bardzo popularna wokalistka w Serbii. Ojcem celebrytki był natomiast Żeljko "Arkan" Raznarovicia, wyjątkowo mroczna postać Bałkanów.

Mężczyzna był żołnierzem (brał czynny udział w bałkańskim konflikcie), biznesmenem oraz szarą eminencją lat 90. w Serbii. Dwukrotnie wylądował w więzieniu. Za jego występki przeciwko chorwackiej ludności nie został jednak nigdy pociągnięty do odpowiedzialności. Zginął w zamachu w 2000 roku. Wcześniej jednak Arkan dorobił się miliardów na trwającym konflikcie.

Sama Anastazja poszła drogą matki. Najpierw została modelką, pisał o niej m.in. brytyjski "Vogue", a następnie zdecydowała się na karierę wokalną, stając się jedną z popularniejszych piosenkarek w Serbii.

Debiutowała utworem "Savršen par" w wytwórni założonej przez jej matkę. Wspomniana piosenka do dziś obejrzana została na Youtube ponad 70 milionów razy. Anastazja na koncie ma jeszcze kilka przebojów, w tym piosenkę "Rane" z 2019 roku, która na Youtube została odtworzona ponad 90 milionów razy.

Kolejne single Raznatović również cieszyły się sporą popularnością, zbierając po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. W październiku 2022 roku wzięła udział w reality show o swojej rodzinie - "Ceca Show: Ceca i deca", który emitowany był w telewizji Blic TV.

Anastasija - Rane - (Official Video 2019)
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas