Reklama

Reklama

Żona Michaela Buble skomentowała stan zdrowia ich synka

​Żona Michaela Buble, Luisana Lopilato, po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się na temat choroby nowotworowej ich 3-letniego synka, Noah.

Michael Buble i jego żona przeżywali ciężkie chwile

4 listopada 2016 r. Michael Buble i jego żona Luisana Lopilato potwierdzili spekulacje, że ich 3-letni synek Noah choruje na nowotwór. We wcześniejszych doniesieniach mediów informowano, że lekarze początkowo podejrzewali u Noah świnkę. Po szeregu badań okazało się, że chłopiec jest chory na raka wątroby.

Michael Buble, krótko po ujawnieniu informacji o chorobie dziecka, odwołał udział w galach BBC Music Awards i Brit Awards (miał być prowadzącym na tej drugiej imprezie) oraz tymczasowo zawiesił karierę.

Chłopiec leczony był w Los Angeles - w grudniu 2016 r. przeszedł operację usunięcia guza. Na początku lutego Buble potwierdził, że stan Noah jest coraz lepszy.

Reklama

"Z wdzięcznością informujemy, że nasz syn Noah bardzo dobrze przeszedł proces leczenia, a lekarze bardzo optymistycznie patrzą na jego przyszłość. Był odważny, a my nadal czujemy się zainspirowani jego odwagą. Dziękujemy Bogu za siłę, jaką dał nam wszystkim. Naszej wdzięczności dla lekarzy i opiekunów nie można ująć słowami. Chcielibyśmy podziękować tysiącom osób, które się za nas modliły i przesyłały dobre życzenia dla nas" - napisał na swoim profilu Kanadyjczyk.

Ostatnio na temat choroby synka wypowiedziała się żona Michaela Buble.

"Teraz cenię życie o wiele bardziej, cenię teraz i dziś. Dzięki Bogu, mój syn ma się dobrze" - mówiła Luisana Lopilato i dodała - "Trudno jest mi o tym mówić. To wszystko jest świeże i wciąż jestem wrażliwa na tym punkcie". 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michael Bublé

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje