Reklama

Żona McCartney'a gwiazdą pop?

Być może wkrótce na półkach sklepowych pojawi się płyta kolejnej piosenkarki pop, nazywającej się Heather Mills. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu popowych debiutów pojawia się co roku mnóstwo, gdyby nie fakt, że jest ona żoną Paula McCartney'a, byłego członka The Beatles.

Heather mieszka z Paulem McCartney'em w angielskim Brighton. Małżonka byłego członka The Beatles, zakończyła właśnie w domu budowę studia nagraniowego. Co ciekawe, najnowsza inwestycja nie będzie służyć słynnemu muzykowi, lecz jego żonie, która chciałaby "poznać możliwości zrobienia kariery pop".

Reklama

"Heather chciałaby spróbować swoich sił jako piosenkarka pop" - mówi jeden z znajomych pary. "Napisała już kilka utworów, a w tej chwili dogląda w studiu nagrań prac wykończeniowych".

Była modelka nie przejmuje się podobno zarzutami, że swoim debiutem będzie próbowała zbić kapitał na popularności małżonka, albo tym, że naśladuje Lindę, byłą żonę Paula, która grała w założonym przez byłego Beatlesa zespole Wings.

"Ludzie powiedzą, że wykorzystuje sukces Paula. Zresztą takie głosy można już było usłyszeć od dłuższego czasu. Heather zbytnio nie przejmuje się jednak tego rodzaju krytyką" - mówi znajomy słynnego małżeństwa.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje