Reklama

Zobacz zdjęcia z mieszkania Dody. Apartament wokalistki jest do wynajęcia

Doda, która jeszcze niedawno informowała, że wyprowadziła się z Warszawy, teraz stara się znaleźć chętnego na wynajem jej apartamentu w stolicy. Wokalistka pokazała zdjęcia z wnętrza mieszkania.

Doda wystawiła swoje mieszkanie do wynajęcia

Przypomnijmy, że wokalistka z Warszawy wyprowadziła się ze względu na smog. Doda miała z tego powodu problemy ze strunami głosowymi.

Reklama

- Nie mieszkam w Warszawie od prawie miesiąca, przyjeżdżam tam tylko załatwiać swoje sprawy i czuję się dużo lepiej. Jest diametralna różnica. Gdy nie mieszkam w Warszawie, zapominam, co to kaszel i duszności - mówiła w rozmowie z Interią.

W połowie marca wokalistka poinformowała, że jej mieszkanie w Warszawie jest do wynajęcia.

Mieszkanie znajduje się na Mokotowie i liczy sobie 140 metrów kwadratowych. Ma dwa piętra i urządzane było przez specjalistów z Pogotowia Wnętrzarskiego.

"Od dziś do wynajęcia jedno z ulubionych moich mieszkań 'New York penthouse', a już niedługo 'Kravitz Miami Apartment'. Przyszłemu mieszkańcowi życzę wspaniałych chwil pod tym dachem, zwłaszcza, że będzie miał na nim swój prywatny ogród" - czytamy na facebookowym profilu wokalistki.

Zobacz zdjęcia z mieszkania Dody:


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje