Reklama

Reklama

Zioło nie żyje. Raper miał 30 lat. Fani ruszyli ze zbiórką na pogrzeb

W wieku 30 lat zmarł pochodzący z Żagania raper o pseudonimie Zioło. Fani rozpoczęli internetową zbiórkę, która ma pokryć koszty pogrzebu rapera.

W wieku 30 lat zmarł pochodzący z Żagania raper o pseudonimie Zioło. Fani rozpoczęli internetową zbiórkę, która ma pokryć koszty pogrzebu rapera.
Raper Zioło miał 30 lat /oficjalna strona wykonawcy

Informację o śmierci rapera potwierdziły branżowe serwisy hiphopowe, m.in. Popkiller.

Michał Ziółkowski miał 30 lat. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci muzyka, ale nieoficjalnie mówi się o samobójstwie. W przeszłości raper miał spore problemy z uzależnieniem od twardych narkotyków.

W 2013 r. Zioło (posłuchaj!) został wybrany jednym z Młodych Wilków Popkillera.

"Student życia, poeta płaczący rymami w kałuży myśli, podróżnik i obibok. Jako raper znany głównie ze swoich kontrowersyjnych poglądów, ironicznych obserwacji dotyczących otaczającej go rzeczywistości, absurdalnego poczucia humoru oraz rapowania o kodeinie zanim stało się to modne" - czytamy w opisie na facebookowym profilu rapera.

Reklama

Mieszkający we Wrocławiu Zioło miał w dorobku płyty "Siema LP" (2010), "Hip-Hop" (2012) i "Cokolwiek" (2015).

Raper i producent współpracował z m.in. Ten Typ Mes, KęKę, Pyskatym, Proceentem, Laikem, Kiddem i Skorupem.

Ziółkowskiego w mediach społecznościowych pożegnali m.in. Kościey, Laikeike1 oraz Bleiz.

Pogrzeb Zioło - zbiórka fanów

Kilka godzin po potwierdzeniu tragicznych wieści fani w sieci rozpoczęto internetową zbiórkę, która ma pokryć koszty pogrzebu rapera.

"W obliczu zaistniałej tragedii wielu z Was zastanawia się, czy można było temu jakoś zaradzić. Oczywiście zachęcam do zadumy nad losem naszego Przyjaciela, ale Jemu pomóc już nie możemy. Natomiast wiem, że Michał bardzo kochał swoją mamę i na pewno chciałby, żeby nie cierpiała z Jego powodu. Niestety koszt ceremonii pogrzebowej mogą okazać się zbyt wysokie, dlatego żeby jakkolwiek wesprzeć mamę Michała otwieram tę zrzutkę. Cała kwota zostanie przekazana mamie na pokrycie kosztów związanych z pogrzebem" - możemy przeczytać na stronie zbiórki.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli potrzebujesz pomocy, porozmawiaj otwarcie o problemach z osobą, której ufasz, zadzwoń 116 123 lub 116 111 lub wejdź na stronę www.pokonackryzys.pl.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zioło (raper) | nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy