Reklama

Ze Slipknotem do nieba

Już 1 lutego 2002 roku katowickim "Spodkiem" zawładnie banda zamaskowanych szaleńców w czerwonych kombinezonach. Trasa promująca "Iowa", najnowszy album grupy Slipknot, dotrze również do Polski, a towarzyszyć jej będą formacje American Head Charge i Down The Sun.

- Wiem, że Polska jest niczym Iowa tego świata. Wiem, że polscy fani wiedzą, czym jest Slipknot i że czekają na nas. Dlatego damy z siebie wszystko i pokażemy wam, jak wygląda niebo! - odgraża się Klaun, znany również jako #6 lub po prostu perkusista Shawn Crahan. Sam zamierza zabrać w trasę, oczywiście oprócz zestawu perkusyjnego, głowę kozła, której dał imię Eeyore. Klaun marzy o tym, by Eeyore zawsze towarzyszył mu na scenie, ale zdaje sobie sprawę, że nic nie trwa wiecznie.

Reklama

- Kiedyś odpadło mu jedno ucho, drugie wisi na włosku. Niedługo będzie całkiem łysy, bo już kilka razy płonął... - Shawn wylicza w wywiadzie dla INTERIA.PL obrażenia, które Eeyore odniósł na koncertach Slipknot. Za nic jednak nie chce się przyznać, w jaki sposób wszedł w posiadanie głowy.

Koncert Slipknot w Polsce rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety w cenie 70 - 85 złotych można już kupić w sklepach muzycznych i kasach Spodka.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Slipknot | American Head Charge | Iowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje