Reklama

Zdrowiejąca Cheryl Cole będzie miała towarzystwo

Amerykański tancerz Derek Hough przeprowadza się do Londynu, by być bliżej Cheryl Cole, u której na początku lipca zdiagnozowano malarię.

To właśnie podczas wyprawy z Derekiem do Tanzanii doszło do zarażenia. Jak donosi kolorowa prasa, tancerz obwinia się o chorobę pięknej Brytyjki. Cole została w połowie lipca zwolniona ze szpitala i odpoczywa obecnie w swojej posiadłości w Surrey. Wokalistka pali się, by jak najszybciej wrócić na plan programu "The X Factor", w którym jest jurorką.

Reklama

Jak donosi dziennik "The Sun", Hough w najbliższym czasie zjawi się w Londynie, by doglądać przyjaciółkę i rozejrzeć się za domem, który mógłby kupić.

"Cheryl jest więcej niż szczęśliwa, że Derek się przeprowadza. Ona wprost nie może się doczekać jego towarzystwa" - mówi osoba z otoczenia gwiazdy.

Brukowa prasa od dłuższego czasu spekuluje na temat uczucia rodzącego się między Cole a Hough, którzy poznali się na planie klipu do piosenki "Parachute". Cheryl wciąż jest żoną niewiernego piłkarza Chelsea Londyn - Ashley Cole'a.

Zobacz klip do "Parachute" z udziałem Dereka Hough:

Zobacz teledyski Cheryl Cole na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole | Derek | tancerz | przeprowadza | towarzystwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje