Reklama

Zdradziła go z 20 facetami?

Piosenkarka Rita Ora i celebryta Rob Kardashian po zerwaniu "piorą brudy" na łamach mediów.

W poniedziałek (3 grudnia) plotkarskie media podały, że Rita Ora i Rob Kardashian przestali być parą. Piosenkarka i młodszy brat słynnej Kim Kardashian nie potrafili ponoć pogodzić obowiązków zawodowych z życiem prywatnym.

Reklama

Rob Kardashian postanowił za pośrednictwem Twittera ujawnić prawdziwe powody rozstania. Celebryta twierdzi, że był zdradzany przez partnerkę, której przez ostrożność wolał nie wymieniać z imienia.

"Kiedy byliśmy razem, ona zdradziła mnie z mniej więcej dwudziestoma facetami. Zastanawia mnie, z iloma prześpi się teraz, kiedy już nie jesteśmy ze sobą?" - napisał Rob Kardashian.

"Z dwudziestoma facetami! Jak to się dzieje, że tak zajęta karierą kobieta ma czas na tylu facetów, dodatkowo będąc w związku?" - dziwi się były partner Rity Ory.

"Jestem szczerze obrzydzony faktem, że kobieta mogła oddać swe ciało dwudziestu facetom w ciągu roku i w międzyczasie rozkręcała swoją karierę" - oburza się.

Po pewnym czasie oskarżycielskie wpisy Roba Kardashiana została zdjęte z Twittera. W internecie pojawił się natomiast post jego siostry Khloe.

"Zdrada nigdy nie popłaca. Rob, będę dziś w domu. Spróbuj się uśmiechnąć, braciszku" - pocieszała Roba.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: faceci | celebryci | piosenkarka | Rita Ora | Rob Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje