Reklama

Reklama

Zdradził będącą w ciąży dziewczynę?

Czy raper Kanye West miał romans z kanadyjską modelką, gdy jego partnerka Kim Kardashian była w ciąży?

Jak twierdzi w rozmowie z magazynem "Star" 24-letnia Leyla Ghobadi, jej romans z gwiazdorem hip hopu Kanye Westem trwał od lipca 2012 roku. Skrzętnie skrywanego związku nie przerwała ciąża Kim Kardashian.

"To może zniszczyć rodzinę Kardashian. To coś nieprzyjemnego. Coś naprawdę nieprzyjemnego. Wstyd. Ale jeżeli ja byłabym oczekującą dziecka Kim, to chciałabym to wiedzieć" - powiedziała modelka na łamach magazynu.

Kanye West zwrócił uwagę na Leylę Ghobadi, gdy ta pojawiła się na koncercie rapera w Atlantic City w lipcu zeszłego roku. Gwiazdor miał polecić menedżerowi odnalezienie dziewczyny, a po występie zaprosił ją do garderoby.

Reklama

Później raper i modelka spotkali się w jednym z klubów, a Kanye West miał zapytać dziewczynę, czy nie chce przenieść się do jego hotelowego apartamentu. Wtedy Leyla Ghobadi miała odmówić.

Jak twierdzi modelka, Kanye West przekonywał ją wówczas, że jego związek z Kim Kardashian jest tylko i wyłącznie pod publiczkę i w celach promocyjnych.

Podczas następnego spotkania po kolejnym koncercie, który miał miejsce dzień później, doszło już do zbliżenia.

"Pojechaliśmy do jego pokoju hotelowego i zanim się zorientowałam, byliśmy nadzy i uprawialiśmy seks" - wspomina w rozmowie z "Star".

Kolejna randka Kanye Westa i Leyli Ghobadi miała miejsce w Nowym Jorku w październiku, kiedy to partnerka rapera Kim Kardashian przebywała w Miami i była już w ciąży, choć wówczas tą wiadomością nie podzieliła się jeszcze z mediami.

Ponoć raper nalegał na kolejne spotkania z modelką, ale ta - wiedząc o dziecku Kim Kardashian - odmówiła.

Przedstawiciele Kim Kardashian zaprzeczyli rewelacjom Leyli Ghobadi. Natomiast Kanye West nie odniósł się jeszcze do materiału zamieszczonego w magazynie "Star".

Zobacz teledyski Kanye Westa na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy