Reklama

Reklama

Zaskoczył podczas karaoke we Władysławowie. Wczasowicze byli w szoku!

Karaoke to jedna z ulubionych rozrywek wczasowiczów wypoczywających nad polskim morzem. Jeden z uczestników karaoke we Władysławowie wykonał przebój Budki Suflera i momentalnie podbił serca słuchaczy.

Karaoke to jedna z ulubionych rozrywek wczasowiczów wypoczywających nad polskim morzem. Jeden z uczestników karaoke we Władysławowie wykonał przebój Budki Suflera i momentalnie podbił serca słuchaczy.
Uczestnik karaoke we Władysławowie podbił sieć wykonaniem przeboju Budki Suflera /

Ośrodki wypoczynkowe, hotele, a także knajpy odwiedzane przez turystów chętnie organizują wieczorne karaoke, by dostarczyć klientom trochę rozrywki. W trakcie każdy może złapać za mikrofon i poczuć się jak gwiazda na scenie.

Karaoke we Władysławowie - zobacz hit sieci!

Teraz w sieci pojawiło się nagranie z jednego z takich wydarzeń. Wiadomo już, że karaoke odbyło się we Władysławowie, w klubie Czarny Koń. Występ zarejestrował jeden z uczestników. 

Wczasowicze usłyszeli niesamowite wykonanie wielkiego przeboju Budki Suflera "Takie tango" (posłuchaj!). Talent uczestnika zachwycił publiczność, która co jakiś czas głośno wyrażała swój entuzjazm. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Reklama

Wideo zaczęło rozchodzić się wiralowo - na TikToku ma ponad 53 tysiące odsłon.

W oryginale "Takie tango" z Budką śpiewał Krzysztof Cugowski. To właśnie podobieństwo do jego charakterystycznego głosu szybko wychwycili internauci.

"Mógłby spokojnie być jego dublerem", "cudo głos", "sztos", "jaki głos", "ciary" - czytamy w komentarzach.

Budka Suflera bez Krzysztofa Cugowskiego

Przypomnijmy, że do niedawna juror "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie nie wziął udziału w reaktywacji Budki Suflera w 2019 r. Nowym wokalistą został wtedy Robert Żarczyński, stojący na czele cover bandu Budka Band. W lutym 2020 r. zmarł lider Budki Suflera - grający na instrumentach klawiszowych Romuald Lipko.

Jego koledzy postanowili kontynuować działalność, do współpracy zapraszając dawnego wokalistę grupy Felicjana Andrzejczaka, który śpiewał w przebojach "Jolka, Jolka", "Czas ołowiu" i "Noc komety". W listopadzie 2020 r. wydali wspólnie płytę "10 lat samotności" pod szyldem Budka Suflera & Felicjan Andrzejczak.

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy grupa po raz pierwszy wystąpiła z nowym wokalistą, którym został śpiewający aktor Jacek Kawalec. W składzie Budki jako wokalista pozostaje wciąż Robert Żarczyński.

Czytaj także:

Budka Suflera i Jacek Kawalec razem. Posłuchaj piosenki "O tobie myślę w zimną noc"

Felicjan Andrzejczak: Jolka, którą każdy pamięta

Krzysztof Cugowski atakuje nowego wokalistę Budki Suflera. Jacek Kawalec odpowiada


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL