Reklama

Zaręczyła się ze sportowcem

Amerykańska piosenkarka Jessica Simpson przyjęła oświadczyny Erica Johnsona - oficjalnie potwierdził przedstawiciel gwiazdy.

Media już w weekend ujawniły, że Jessica Simpson zaręczyła się z byłym gwiazdorem amerykańskiego futbolu. Eric Johnson miał poprosić piosenkarkę o rękę w czwartek (11 listopada).

Reklama

"Tak, to prawda. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy to oficjalnie ogłosić" - powiedział magazynowi "People" przedstawiciel wokalistki.

Smaczku sprawie dodaje fakt, że gwiazda zaręczyła się kilka dni po tym, jak były mąż Jessiki Simpson, wokalista Nick Lachey, oświadczył się Vanessie Minnillo. Przypomnijmy, że Simpson i Lachey byli gwiazdami reality show "Nowożeńcy". Gwiazdorska para rozstała się jednak po 3 latach małżeństwa.

Jessica Simpson i Eric Johnson zaczęli spotykać się w maju tego roku. Sportowiec w październiku rozwiódł się z żoną Keri Johnson.

"Ten związek jest normalny, za co jestem wdzięczna. Eric bardzo mnie wspiera. Nie mogłabym życzyć sobie kogoś lepszego, niż on" - piosenkarka przyznała w rozmowie z "People".

Zobacz teledyski Jessiki Simpson na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | Jessica Simpson | zaręczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje