Reklama

Zaręczyła się z byłym mężem!

Piosenkarka Amy Winehouse i były mąż gwiazdy, Blake Fielder-Civil, zaręczyli się - donoszą brytyjskie media.

Para rozwiodła się w lipcu 2009 roku po trwającym dwa lata małżeństwie. Związek Amy i Blake'a był więcej niż burzliwy. Wokalistka i jej mąż pogrążeni byli w narkotykowym nałogu, a w między czasie Fielder-Civil trafił do więzienia m.in. za pobicie. Dodatkowo w pozwie rozwodowym Winehouse oskarżyła partnera o niewierność małżeńską.

Reklama

Jednak już we wrześniu brytyjskie media doniosły, że Amy i Blake potajemnie spotykają się. Plotki o zejściu się byłych małżonków podsycała sama Winehouse, nosząc na palcu pierścionek zaręczynowy. Wreszcie w grudniu gwiazda odwiedziła Blake'a w Sheffield, gdzie mężczyzna kończy terapię odwykową.

W rozmowie z brytyjska gazetą "The Sun" Fielder-Civil zdradził, że zamierza ponownie poślubić byłą żonę. Co więcej, para jest zdecydowana na założenie rodziny.

"Znów jesteśmy razem i jesteśmy po zaręczynach. Rozmawiałem z Amy na temat ślubu i założenia rodziny. Bez dwóch zdań chcemy mieć dzieci" - ujawnił Blake.

"Tym razem nasze małżeństwo będzie wyglądało tak, jak powinno. Swoją postawą mamy zamiar przekonać rodziny do naszego związku. Wiele przeszliśmy, ale wciąż kochamy się tak jak zawsze. Próbowaliśmy związków z innymi, ale to nie było to. Nie ma takiej drugiej jak Amy. Ona zawsze będzie miłością mojego życia" - zadeklarował Fielder-Civil.

Blake upatruje sukcesu drugiego małżeństwa z Winehouse w fakcie, że oboje wreszcie porzucili narkotyki.

"Jesteśmy czyści i bardziej odpowiedzialni. Ja jestem w 100 % wolny od narkotyków i tym razem nie zawiodę nikogo. Amy powiedziała mi, że ją zainspirowałem. Jest ze mnie dumna i sama też chce trzymać się z dala od narkotyków" - podkreślił były i przyszły mąż gwiazdy.

Przeczytaj również:

Winehouse wyjdzie za byłego męża?

Zobacz teledyski Amy Winehouse na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: media | para | 'Gwiazdy' | Blake Fielder-Civil | Amy Winehouse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje