Reklama

Zapracowany Moby

Moby przygotowuje się do wydania DVD zawierającego m.in. jego teledyski oraz fragmenty filmów. Muzyk chce również wskrzesić projekt pod nazwą Voodoo Child. Efekty tych zabiegów powinniśmy poznać jeszcze w tym roku.

W przygotowywanym przez Moby'ego zestawie DVD znajdą się wideoklipy do utworów z jego ostatniej płyty "18". Będzie tam też "parę naprawdę głupich fragmentów komedii" oraz "sekcja, w której tworzę piosenkę z różnych szkiców i dokumentuję cały ten proces" - jak zapowiada sam artysta.

Reklama

Niebawem doczekamy się też albumu firmowanego nazwą Voodoo Chile. Jest to alter ego Moby'ego, które objawiło się ostatnio w 1997 roku. Nowa płyta ma się jednak różnić stylistycznie od tej sprzed sześciu lat.

"Będzie to album taneczny, podczas gdy poprzedni był bardziej nastrojowy i melodyjny. Na nowej płycie też będą takie klimaty, ale generalnie będzie dominować prosta, elektroniczna muzyka dance, z kilkoma staroświeckimi elementami, bo mam sentymentalne serce" - napisał Moby na swojej stronie internetowej.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, oba wydawnictwa trafią na półki sklepowe jesienią lub wczesną wiosną. Już niebawem ukaże się natomiast kolejny singel z płyty "18", "Dance For The Ladies".

21 czerwca Moby wystąpi na warszawskich "Stegnach".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moby | tych | voodoo | DVD | Richard Melville Hall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje