Zapowiedział wielką niespodziankę dla swoich fanów. Po czterech utworach przerwał koncert

Sam Smith zagrał koncert w Manchesterze. Artysta miał przygotowaną dla fanów wielką niespodziankę... I faktycznie, nikt nie spodziewał się, że zejdzie on ze sceny po czterech utworach i już na nią nie wróci. Piosenkarz przekazał, że powodem przerwania koncertu był wirus, który sprawił, że nie był w stanie śpiewać.

Sam Smith odwołał koncert przez problemy zdrowotne
Sam Smith odwołał koncert przez problemy zdrowotnePer Ole Hagen/RedfernsGetty Images

Sam Smith to jeden z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów śpiewających pop i soul. Samuel Frederick Smith - jak naprawdę nazywa się artysta, jest także kompozytorem.

Na jego dyskografię składają się cztery albumy studyjne: "In the Lonely Hour" (2014), "The Thrill of It All" (2017), "Love Goes" (2020) oraz tegoroczna "Gloria".

We wrześniu 2019 roku Sam Smith wydał oświadczenie, w którym poinformował swoich fanów, że jest osobą niebinarną.

Sam Smith’s ‘satanic’ Grammys 2023 performance slammed as ‘evil’ | Page Six Celebrity News

Sam Smith przerwał koncert po 4 utworach. Powodem choroba?

Przed koncertem w Manchesterze Sam Smith ogłosił, że ma dla swoich fanów wielką niespodziankę.

Artysta swój występ rozpoczął od przeboju "Unholy", a publiczność była bardzo zaskoczona, kiedy po trzech kolejnych piosenkach, muzyk zszedł ze sceny. Niestety Smith na scenę już nie wrócił. W sieci pojawiło się oświadczenie artysty.

"Na dzisiejszej próbie dźwięku czułem się świetnie i byłem tak podekscytowany, że dam dziś w Manchesterze świetny show, z wyjątkową niespodzianką na koniec" - napisał w InstaStory.

Podczas śpiewania czwartej piosenki, poczuł, że coś jest nie tak. Okazuje się, że w związku z tajemniczą infekcją, stracił on głos.

Ekipa wokalisty odwołała dwa kolejne koncerty w Birmingham i Glasgow. Sam Smith ma być jedną z gwiazd podczas Orange Warsaw Festival - muzyk ma wystąpić podczas imprezy 2 czerwca. Mamy nadzieję, że jego koncert dojdzie do skutku.

Sam Smith na Orange Warsaw Festival 2018
Sam Smith na Orange Warsaw Festival 2018
Sam Smith na Orange Warsaw Festival 2018
Sam Smith na Orange Warsaw Festival 2018
+18
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas