Zapłacił krocie za ten koncert. Jurorka talent show wystąpiła na jego urodzinach

Znany polski miliarder urządził imprezę urodzinową na Lazurowym Wybrzeżu. Zaprosił na nią najpopularniejsze gwiazdy naszego rodzimego show-biznesu. Największą atrakcją wieczoru okazał się występ Nicole Scherzinger. Prywatny koncert gwiazdy The Pussycat Dolls i jurorki brytyjskiego "The X Factor" kosztował go niemałą sumę.

Nicole Scherzinger wystąpiła na urodzinach polskiego miliardera
Nicole Scherzinger wystąpiła na urodzinach polskiego miliardera Kevin Mazur/Getty Images for Tony Awards ProductionsGetty Images

Paweł Marchewka to jedna z najbogatszych osób w Polsce. Miliarder jest właścicielem marki Techland i jednocześnie jednym z przodujących na polskim rynku gamingowym i technologicznym. Niedawno obchodził 51. urodziny, co postanowił świętować w sposób huczny. Udało mu się ściągnąć wiele gwiazd polskiego show-biznesu, będących także jego znajomymi, na Lazurowe Wybrzeże, gdzie odbywała się impreza. Rekompensatą dla długiej podróży gości okazały się różnorodne atrakcje, o które zadbał gospodarz.

Impreza, odbywająca się na południu Francji, była szeroko relacjonowana w mediach społecznościowych przez zaproszonych gości. Solenizant nie uniknął więc blasku fleszy, a świętujące z nim gwiazdy chętnie chwaliły się atrakcjami przez niego zorganizowanymi. Wśród celebrytów zaproszonych na imprezę byli m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak czy Krzysztof "Jankes" Jankowski.

Koncerty światowych gwiazd na urodzinach polskiego miliardera

Urodzinowe przyjęcie miliardera trwało aż dwa dni, a goście bawili się w Palais Bulles - wielkiej willi niedaleko Cannes. Główną atrakcją imprezowego weekendu okazał się prywatny koncert światowych gwiazd. Paweł Marchewka wykupił bowiem na swoje przyjęcie Nicole Scherzinger, znaną z The Pussycat Dolls oraz roli jurorki w programie "The X Factor". Zaraz po niej swój koncert dała także amerykańska grupa Black Eyed Peas.

Ile kosztowała tak huczna impreza urodzinowa?

Cała impreza kosztowała mężczyznę fortunę. Wynajęcie luksusowej willi to kwota rzędu 130 tys. złotych na tydzień. Najwięcej natomiast miliarder wykosztował się na same koncerty popularnych gwiazd. Co prawda występ Nicole Sherzinger może zarezerwować sobie każdy, poprzez formularz międzynarodowej agencji talentów. Jednak przeszkodą może być kwota, która zwala z nóg. Strona celebritytalent.net podaje, że koncert wokalistki na prywatnym wydarzeniu to koszt od 600 tys. złotych do ponad miliona złotych.

Nie każdy mógłby pozwolić sobie na występ członkini The Pussycat Dolls podczas swojej imprezy urodzinowej. Niektórzy mogliby tylko pomarzyć o spektakularnym show artystki. Fortuna Pawła Marchewki została jednak wyceniona na ponad 7,8 mld złotych, przez co nie był to dla niego wielki koszt.

Jak się bawił Open'er Festival 2024?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}