Reklama

Zamieszkał z Madonną

Model Jesus Luz, nowy partner Madonny, zamieszkał z piosenkarką w Nowym Jorku - donoszą media.

Artystka zaczęła spotykać się z brazylijskim modelem na początku tego roku, kilka miesięcy po rozstaniu z mężem Guy'em Ritchie.

Reklama

50-letnia gwiazda przedstawiła Luza trójce swoich dzieci: córce Lourdes (12 l.), synowi Rocco (8 l.) i adoptowanemu Davidowi Banda (3 l.) w zeszłym miesiącu.

Jak napisała brytyjska bulwarówka "Sunday Mirror", piosenkarka i model postanowili zrobić kolejny krok w umocnieniu związku i zamieszkać razem w nowojorskim apartamencie Madonny.

"Jesus zostawił dotychczasowe życie i dotychczasowych przyjaciół za sobą. Po spotkaniu z Madonną nic już w jego życiu nie jest tak jak dawniej" - czytamy.

"Jeszcze kilka miesięcy temu mieszkał ze swoją mamą w nędznym domu. A teraz patrzy z okna nowego mieszkania na Central Park. Największe agencje mody zabijają się, by podpisać z nim kontrakt" - pisze "Sunday Mirror".

"Madonna również się zmieniła. Uspokoiła się, to już nie jest ta kobieta, która była żoną Guy'a Ritchie. Nigdy nie zajmowała się kuchnią, a teraz z przyjemnością gotuje. Świetnie czują się ze sobą" - ujawnia tabloid.

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | luz | Alex Minsky | nowy partner | Jesus Luz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje