Reklama

Zakochane wokalistki

Mel C, członkini grupy Spice Girls, i Lisa "Left Eye", wokalistka tria TLC, których wspólnie zaśpiewana piosenka "Never Be The Same Again" zadebiutowała w zeszłym tygodniu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, są podobnie szczęśliwie zakochane.

23-letnia Sporty Spice i 28-letnia Lisa są obecnie związane z młodszymi od siebie partnerami. Melanie spotyka się z Jasonem B, wokalistą brytyjskiej grupy 5ive i - jak sama mówi - "lepiej już chyba być nie może". Dodała: "Widujemy się prawie miesiąc, naprawdę dobrze się rozumiemy i nie śmiałabym już nawet prosić o więcej. To jedna z tych niesamowitych rzeczy, które nam się przytrafiają. Nie szukałam sobie żadnego mężczyzny, ale zdarzyło się tak, że jestem szczęśliwie zakochana".

Reklama

Natomiast Lisa z popularnego tria TLC, spotyka się z Seanem Newmanem, znanym w Stanach Zjednoczonych modelem. "Spotkałam go parę miesięcy temu na przyjęciu. Natychmiast się sobą zainteresowaliśmy. Pomimo że jest modelem, jest inteligentny i dowcipny. Wszystko między nami układa się dobrze. Po co miałabym szukać czegoś innego?" - powiedziała wokalistka TLC

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: spice | wokalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje