Reklama

"Zabójcza Maszyna" Exodus

Kalifornijscy thrashmetalowcy z grupy Exodus ujawnili szczegóły dotyczące swojej siódmej płyty, której nagrania niedawno dobiegły końca. Album "Shovel Headed Kill Machine", zarejestrowany w studiu "Trident" i zmiksowany przez rozchwytywanego producenta Andy'ego Sneapa, ukaże się 4 października, pod skrzydłami niemieckiej firmy Nuclear Blast.

Przypomnijmy, że na następcy "Tempo Of The Damned" (Nuclear Blast Records, 2004) zadebiutował nowy wokalista Rob Dukes, który zastąpił Steve'a "Zetro" Souzę. Nowym nabytkiem jest także Paul Bostaph (były perkusista Slayera i Forbidden), przyjęty w miejsce Toma Huntinga.

Reklama

Weterani thrash metalu z San Francisco znaleźli także już następcę gitarzysty Ricka Hunolta, który rozstał się z Exodus w połowie czerwca, chcąc "skoncentrować się na życiu rodzinnym". Nową twarzą w szeregach legendarnej formacji z Bay Area został Lee Altus, znany wcześniej z grup Heathen, Angel Witch i Die Krupps.

"Lee jest od wielu lat moim najlepszym przyjacielem, a także jednym z najwspanialszych gitarzystów, których miałem przyjemność poznać. Był nie tylko najlepszym człowiekiem do tego zadania, ale i jedynym. Nikt inny nigdy nie był brany pod uwagę. Jego gra na nowym albumie gwałci uszy. Z niecierpliwością czekam aż zaczniemy z nim pracował nad nową muzyką. To rytmiczny niszczyciel i maszyna do robienia riffów, dlatego będzie ciężko, jak cholera!" - oświadczył gitarzysta Gary Holt.

Oto program albumu "Shovel Headed Kill Machine":

1. "Raze"
2. "Deathamphetamine"
3. "Kharma's Messenger"
4. "Shudder To Think"
5. "I Am Abomination"
6. "Altered Boy"
7. "Going Going Gone"
8. "Now Thy Death Day Come"
9. "44 Magnum Opus"
10. "Shovel Headed Kill Machine".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: maszyna | Exodus (USA)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje