Reklama

Yugoton wciąż niepokonany

Już od ośmiu tygodni, z dwoma przerwami, najlepiej sprzedającym się w Polsce albumem jest płyta "Yugoton". Żadna nowa, ani żadna z wcześniej wydanych płyt, nie była w stanie zdetronizować projektu, którego pomysłodawcą jest Grzegorz Brzozowicz. Na miejsce drugie wspiął się z Nick Cave z płytą "No More Shall We Part", na trzecie spadła ścieżka dźwiękowa z filmu "W pustyni i w puszczy".

Pozycję czwartą cotygodniowego notowania utrzymała niemiecka formacja Rammstein z płytą "Mutter", a na piątą - o jedno oczko w górę - awansowała Dido i jej "No Angel". Spadek o jedno miejsce zanotowała grupa Golec uOrkiestra z albumem "Golec uOrkiestra 2". Na miejsce siódme z dziewiątego wspięła się hiphopowa formacja Paktofonika, a na ósme z dwudziestego awansował zespół Crazy Town z albumem "The Gift Of Game".

Reklama

O dwa oczka w dół spadła grupa Arka Noego. Jej płyta "A Gu Gu" już od 23. tygodni znajduje się na liście, tym razem na pozycji dziewiątej. Pierwszą dziesiątkę zamyka awansujący z miejsca 14. Ryszard Rynkowski, z wydanym jeszcze w ub. roku albumem "Dary Losu".

Najwyżej notowaną nowością jest w tym tygodniu płyta "Missa Pro Pace" Wojciecha Kilara.

W zestawieniu składanek nastąpiła zmiana lidera. Na pierwsze miejsce wskoczyła płyta "Bravo Hits Wiosna 2001", a dotychczasowy numer jeden - podwójny album "Pozytywne wibracje 4" - spadła na miejsce czwarte.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nick Cave | ścieżka dźwiękowa | W pustyni i w puszczy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje