Reklama

Wystartowało Koncertowe Lato!

W ostatni weekend (25-26 czerwca) rozpoczęła się akcja Koncertowe Lato, organizowana przez RMF FM, tygodnik "Naj" i telewizję Polsat. W Karpaczu i Złotoryi zagrali dla Was m.in. Varius Manx, De Mono, Monika Brodka i Myslovitz. Patronem medialnym akcji jest portal INTERIA.PL. Na stronach serwisu Koncertowe Lato możecie znaleźć relacje (także fotograficzne) z tych imprez, które się już odbyły.

Reporterzy INTERIA.PL będą na wszystkich dwudziestu letnich koncertach, odbywających się w najpopularniejszych kurortach Polski. Koncertowe Lato to jednak nie tylko muzyka naszych największych gwiazd, ale także liczne atrakcje towarzyszące wspaniałym koncertom.

Reklama

Jedną z nich jest akcja "MegaFota", organizowana przez INTERIA.PL. Na każdym koncercie ze sceny robimy uczestnikom imprezy serię zdjęć, które - po połączeniu - tworzą tzw. MegaFotę, czyli dużą panoramiczną fotografię. Mogą się na niej odnaleźć uczestnicy imprezy.

MegaFotę z Karpacza możecie już sprawdzić na stronach naszego wakacyjnego serwisu Lato, a także akcji Koncertowe Lato.

W najbliższy weekend Koncertowe Lato będzie w Jarosławcu (2 lipca) i Ustce (3 lipca). W tej pierwszej miejscowości zagrają Anita Lipnicka & John Porter oraz Ryszard Rynkowski, a w nadmorskim kurorcie będziecie mogli posłuchać rockowego uderzenia grup Perfect i Myslovitz.

Sprawdź szczegóły akcji Koncertowe Lato.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Akcji | Myslovitz | lato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje