Reklama

Wypadek perkusisty Travis

Neil Primrose, perkusista szkockiej grupy Travis, odniósł obrażenia głowy i kręgosłupa i trafił do szpitala. Do wypadku doszło w sobotę, 7 lipca, gdy muzyk zażywał kąpieli w basenie hotelowym w miasteczku Belfort we Francji, gdzie przebywał po koncercie wraz z kolegami z zespołu. Mocno uderzył się głową o dno i stracił przytomność. Travis odwołali w związku z tym wszystkie najbliższe koncerty. Neil będzie operowany w środę, 10 lipca.

Neil został natychmiast przewieziony do pobliskiego szpitala, w którym dokładnie go przebadano. Pozostali członkowie Travis wydali oświadczenie do mediów, w którym opisali dokładnie, co się stało ich koledze.

Reklama

"Podczas odpoczynku w basenie, Neil Primrose uderzył się w głowę i stracił przytomność. Gdy zdaliśmy sobie sprawę z tego, co się stało, wraz z kolegami i członkami naszej ekipy wyciągnęliśmy go z basenu. Karetka zabrała go do szpitala w pobliskim Belfort. Wczesne rokowania wskazują na to, że Neil ma złamany jeden z kręgów i pozostanie w szpitalu we Francji celem przeprowadzenia dalszych badań" - powiedzieli w oświadczeniu członkowie Travis.

Neil Primrose na szczęście już odzyskał przytomność i nawet udzielił wywiadu szkockiej gazecie "Scottish Sun". Powiedział w nim między innymi:

"Gdybym uderzył się inną stroną głowy, mogłoby być ze mną znacznie gorzej. To było tak, że poszliśmy do hotelu na kilka piwek, a potem ja postanowiłem popływać w basenie. Niestety, było bardzo płytko i się znokautowałem. Chłopaki cały czas mnie obserwowały, ale dopiero po chwili zdali sobie sprawę, że dzieje się coś poważnego, bo pływałem po dnie. Wskoczyli do basenu i szybko mnie z niego wyciągnęli".

Neilowi założono na razie kołnierz usztywniający szyję i podano pokaźną dawkę silnych środków przeciwbólowych. Na środę, 10 lipca, lekarze wyznaczyli operację, która pozwoli dokładnie ustalić, co stało się z górnym odcinkiem kręgosłupa muzyka.

Travis odwołał w związku z wypadkiem perkusisty najbliższe koncerty we Francji, Włoszech i Irlandii.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Travis | wypadek | koncerty | perkusista | wypadku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje