Reklama

Wypadek na koncercie Snoop Dogga i Wiz Khalify

Ponad 40 osób zostało rannych podczas piątkowego (5 sierpnia) koncertu Snoop Dogga i Wiz Khalify w New Jersey, gdy runęły barierki oddzielające scenę od publiczności.

Do wypadku doszło podczas koncertu Snoop Dogga i Wiz Khalify

Jak poinformował rzecznik policji Dan Keashen, poszkodowani trafili do szpitali ze złamanymi kończynami, zadrapaniami i stłuczeniami. Na szczęście obrażenie nie były zbyt poważne i w sobotę (6 sierpnia) wszyscy zostali wypisani do domów.

Reklama

Snoop DoggWiz Khalifa kilka sekund po wypadku, zostali eskortowani przez ochroniarzy ze sceny, nie zdając sobie sprawy z tego co się stało. Koncert został oczywiście przerwany.

Raperzy odnieśli się do tego feralnego zdarzenia na swoich portalach społecznościowych, składając poszkodowanym wyrazy współczucia oraz życząc szybkiego powrotu do zdrowia.

"Mam nadzieję, że wszyscy z wczorajszego wieczoru mają się dobrze" - napisał Khalifa.

Teren incydentu został dokładnie zabezpieczony przez straż pożarną oraz inspektorów do spraw bezpieczeństwa. Dzień po zdarzeniu, sala koncertowa BB&T Pavilion w Camden znów została otwarta. Odbył się tam koncert "I Love the '90s" z udziałem m.in. Salt-n-Pepa i Vanilla Ice.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Snoop Dogg | Wiz Khalifa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje