Reklama

Wyjechała z Polski z synem

Czy małżeństwo Edyty Górniak i Dariusza Krupy przechodzi kryzys? Piosenkarka zabrała synka i wyjechała za granicę.

Wygląda na to, że kryzys w małżeństwie Edyty Górniak (37 l.) jest naprawdę poważny. Choć święta wielkanocne to moment bardzo szczególny, Górniak nie spędziła ich ze swoim mężem Darkiem Krupą (33 l.). "Fakt" donosi, że Edyta zabrała synka Allana (5 l.) i w towarzystwie przyjaciół wyjechała za granicę. Krupa został sam w Warszawie.

Reklama

Plotkuje się, że powodem takiego zachowania gwiazdy jest inny mężczyzna. Czyżby Górniak dla swej nowej fascynacji była gotowa poświęcić udane małżeństwo? - zastanawia się tabloid.

"Nie będę się wypowiadał w tej sprawie" - powiedział "Faktowi" Krupa, zapytany o małżeński kryzys.

Ale plotki o tym, że w małżeństwie Górniak źle się dzieje, krążą już od tygodni. Tyle że początkowo nikt nie myślał, że sytuacja jest tak poważna - czytamy.

Przesilenie nastąpiło w święta. Nie od dziś wiadomo, że Wielkanoc to czas spędzany głównie w gronie najbliższych. Najwyraźniej jednak dla Edyty ważniejsze jest teraz towarzystwo nowych przyjaciół. Artystka po sobotnim programie "Jak oni śpiewają" spakowała walizki i na drugi dzień wyleciała za granicę. Na lotnisku obok niej nie było jednak Darka, a za to... nowi znajomi oraz synek gwiazdy - zdradza "Fakt".

Bulwarówka twierdzi, że ostatnie tygodnie piosenkarka spędza głównie w towarzystwie swej nowej przyjaciółki, mniej znanej gwiazdki. Ponoć to właśnie ona wprowadziła Edytę w nowe towarzystwo i poznała z tajemniczym mężczyzną, dla którego piosenkarka miała stracić głowę. Ta znajomość okazała się podobno na tyle fascynująca, że Górniak rzadziej zaczęła bywać w domu i regularnie znika nawet na kilka dni.

Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | małżeństwa | piosenkarka | kryzys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje