Reklama

Wybierz z nami przebój lata 2016!

Wakacje w pełni. A jak wiadomo, gdy zaczyna się lato, rozpoczyna się także plebiscyt na największy wakacyjny hit. Poniżej zebraliśmy 12 popularnych utworów, które mają potencjał, aby zostać przebojem tego lata. O wyborze zdecydują internauci!

Shakira bije rekordy popularności z teledyskiem "La Bicicleta"

Jeżeli nie macie swoich faworytów, nie martwcie się. Poniżej prezentujemy opisy każdego z utworów, które znalazły się w ankiecie. Piosenki zostały ułożone w kolejności losowej.

Reklama

Na liście znajduje się 12 utworów (6 polskich i 6 zagranicznych). Głosowanie trwa do 31 sierpnia.

Calvin Harris - "This Is What You Came For" feat. Rihanna

"This Is What You Came For" jest pierwszym wspólnym nagraniem Calvina HarrisaRihanny od czasu przeboju "We Found Love". Klip do utworu pojawił się w sieci 16 czerwca i od tej pory wyświetlono go ponad 477 milionów razy. Reżyserem teledysku jest Emil Nava. Tekst do utworu napisała Taylor Swift, ukrywająca się pod pseudonimem Nils Sjoberg.

Beata - "Upiłam się tobą"

Teledysk Beaty Kozidrak od 14 czerwca obejrzano ponad 2,4 miliona razy. Klip zwiastuje nową solową płytę wokalistki, która ma ukazać się we wrześniu tego roku.

Taco Hemingway - "Deszcz na betonie"

Nowy utwór młodego rapera trafił do sieci 5 lipca i od tamtej pory zobaczono go ponad 5,7 miliona razy. Produkcją zajął się Rumak, a klip zrealizowali takie.pany. Singel zapowiada płytę "Marmur".

Jennifer Lopez - "Ain't Your Mama"

Najnowszy singel amerykańskiej 47-letniej wokalistki miał swoją huczną premierę podczas finału piętnastej edycji amerykańskiego "Idola". Tekst utworu napisała Meghan Trainor, natomiast wyprodukował go Dr. Luke. Od 6 maja klip obejrzano ponad 230 milionów razy.

David Guetta - "This One's For You" feat. Zara Larsson

Teledysk do oficjalnego hymnu Euro 2016 w sieci pojawił się 10 czerwca i od tamtej pory obejrzano go ponad 99 milionów razy. Guettcie w numerze towarzyszy Szwedka Zara Larsson.

Fergie - "M.I.L.F $"

Klip zwiastujący drugi solowy album Fergie zadebiutował w sieci 1 lipca. Od tej pory obejrzano go 85 milionów razy. Swoją popularność zawdzięcza m.in. erotycznym nawiązaniom oraz gwiazdom. W klipie pojawiły się m.in. Ciara, Kim Kardashian West, Chrissy Teigen, Alessandra Ambrosio, Gemma Ward, Tara Lynn i Devon Aoki.

Justin Timberlake - "Can't Stop The Feeling"

Nagranie "Can't Stop the Feeling" pochodzi z animowanego filmu "Trolls" (do kin ma trafić w listopadzie), którego Justin Timberlake jest producentem wykonawczym i współtwórcą muzyki. Oficjalny klip z 16 maja obejrzano ponad 179 milionów razy.

Natalia Szroeder - "Domek z kart"

Od 24 czerwca teledysk do "Domku z kart" zobaczono ponad pół miliona razy. Klip stworzyła Grupa 13, a promuje on nowy album wokalistki.

Sylwia Grzeszczak - "Tamta dziewczyna"

"Tamta dziewczyna" to pierwszy singel Sylwii Grzeszczak nagrany po urodzeniu córki. Autorką muzyki jest Grzeszczak, a tekst napisał Liber. To pierwszy utwór zapowiadający nową płytę wokalistki, która ma się pojawić jesienią tego roku. Klip od 19 maja wyświetlono już ponad 31 milionów razy.

Cleo - "N.O.C"

W klipie "N.O.C." oprócz Cleo zobaczyć można Olę Ciupę oraz jej "siostrę bliźniaczkę", 77-letnią DJ Wikę, Donatana, Luxurię Astaroth, Donatana oraz Maffashion. To trzeci singel promujący debiutancki album Cleo wokalistki, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Klip zdobył prawie 5 milionów wyświetleń.

Natalia Nykiel - "Error"

"Error" to pierwsza zupełnie nowa kompozycja wokalistki od czasu wydania debiutanckiego albumu zatytułowanego "Lupus Electro". Reżyserii klipu podjął się Florian Malak. Do tej pory obejrzano go ponad 12 milionów razy. 

Shakira i Carlos Vives - "La Bicicleta"

Wersja audio "La Bicicleta" utworu zadebiutowała w sieci pod koniec maja. 8 lipca fani doczekali się teledysku do singla. Jego producentem był Andres Castro, a klip do nagrania od momentu publikacji zobaczono już ponad 117 milionów razy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje