Reklama

Wszystkie kobiety Lenny'ego Kravitza

Lista zdobyczy 42-letniego Lenny Kravitz jest długa i imponująca. Przez jego łóżko przewinęły się m.in. Nicole Kidman, Kylie Minogue, Natalia Imbruglia, czy Vanessa Paradis. Niedawno został uznany "największym łamaczem serc w Hollywood" przez czytelników magazynu "In Touch Weekly". O podbojach miłosnych amerykańskiego muzyka możecie przeczytać w najnowszym numerze "Machiny".

Symbol seksu czy romantyczna dusza szukająca kobiety idealnej? Ekshibicjonista i sentymentalny pajac czy czuły i wymagający ojciec? Kim naprawdę jest Lenny Kravitz?

Reklama

Największa miłość jego życia, młodziutka aktorka znana z serialu "Bill Cosby Show", Lisa Bonet, odeszła po sześciu latach małżeństwa.

"Gdybym mógł cofnąć czas..." - zamyśla się Lenny.

Przyznaje, że rozwód był jego największą porażką, a on sam "cholernym egoistą". Poznali się, bo pożyczał od niej samochód. W 20. urodziny Lisy wzięli ślub. Oczywiście w Las Vegas. Ona była już wtedy ulubienicą Ameryki. On - nikomu nieznanym muzykiem, o którym prasa złośliwie pisała Mr. Lisa Bonet. To Lisa zarabiała na życie i skromny apartament w Nowym Jorku. To ona zmobilizowała Lenny'ego do nagrania pierwszej płyty "Let Love Rule" (1989).

Była współautorką kilku piosenek, wyreżyserowała pierwszy teledysk. Najwyraźniej jednak sukces przyszedł za szybko, a Kravitz nie potrafił z niego korzystać. Trasy koncertowe, sława, tani blichtr i tanie kobiety, które wskakiwały mu do łóżka. Nie protestował...

Lisa nie wytrzymała. Zdecydowała się na rozstanie, mimo że mieli już 5-letnią córkę Zoe. Mąż błagał o przebaczenie, ale Bonet się nie ugięła. Nie pomogła nawet druga płyta "Mama Said", na której Lenny śpiewał o miłości i cierpieniu.

Pocieszenia szukał w ramionach pięknych, sławnych, bogatych, mimo że uparcie twierdził: "Liczy się to, co w środku, a nie na zewnątrz". I tak liczyła się francuska miłość, czyli Vanessa Paradis, dziś partnerka i matka dwóch córek Johnnego Deppa. Lenny wyprodukował jej pierwszą anglojęzyczną płytę, która odniosła sukces.

Vanessa miała przeprowadzić się do Nowego Jorku, ale zatrzymano ją na lotnisku za posiadanie marihuany. Wielka miłość nie przetrwała wielkiej odległości między kontynentami. Próby czasu nie wytrzymały kolejne związki: z piosenkarką Natalie Imbruglią (kilka miesięcy), brazylijską modelką, młodszą od Kravitza o osiemnaście lat, Adrianą Limą, z Naomi Campbell i modelką Diora, Devon Aoki.

I dalej: z eks-żoną Johna Lennona - Yoko Ono (nigdy publicznie nie przyznał się do romansu, twierdzi, że pracował tylko z jej synem), z Madonną (napisał dla niej najseksowniejszy hit "Justify My Love"), Kylie Minogue, projektantką Stellą McCartney.

Najgłośniejszy był jednak romans z Nicole Kidman. Ona wolna, po rozstaniu z Tomem Cruisem, szukała apartamentu w Nowym Jorku. I znalazła. W Soho. U Kravitza. Długo i wytrwale dementowali pogłoski o romansie, aż w telewizyjnym show zdradził ich Cruise, który przyznał, że Nicole i Kravitz są parą.

Wszystko wyglądało poważnie. Poznali swoje rodziny i dzieci. Oglądali nowojorski apartament za 20 milionów dolarów. Mieli wziąć ślub... Nie wyszło, bo paparazzi przyłapali Kravitza w nocnym klubie w objęciach brazylijskiej modelki Isis Arrudy.

"Jestem miłym, czarującym facetem i potrafię dać kobiecie dużo miłości. Ale mam skomplikowaną naturę i bywam rozkapryszoną divą, ku**ą" - powiedział kiedyś Lenny.

Rozstanie z Kidman komentował: "Życie toczy się dalej. Świat nie zamiera tylko dlatego, że miłość zapukała do moich drzwi, po czym się rozmyśliła i odeszła".

Ale tak naprawdę chciałby, żeby została.

"Już się wyszumiałem. Szukam prawdziwej miłości, a nie kolejnej kochanki. Seks nie jest najważniejszy".

Nie ustaje w poszukiwaniach, jest nawet gotowy do poświęceń: "Czasami przez miesiąc nie idę z kobietą do łóżka".

Jaka powinna być matka dzieci, które chciałby jeszcze mieć?

"Piękna, inteligentna, silna, kreatywna, z poczuciem humoru i piękną duszą".

A taką - jak twierdzi - trudno znaleźć.

Tekst: Beata Sadowska

Więcej w najnowszym numerze "Machiny".

Zobacz teledyski Lenny'ego Kravitza na stronach INTERIA.PL.

Machina

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: vanessa paradis | muzyka | kylie minogue | lenny kravitz | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje