Reklama

Wszyscy mówią, że jest w ciąży

Wokół wokalistki Fergie (32 l.) i jej narzeczonego Josha Duhamela (35 l.) krążą ostatnio pogłoski o tym, że para spodziewa się dziecka.

Atmosferę podgrzewa fakt, że otrzymali oni już prezent dla przyszłego malucha.

Reklama

Josh, który spotyka się z wokalistką Black Eyed Peas od września 2004 roku, świętował ostatnio 100 odcinek serialu telewizyjnego "Las Vegas", w którym występuje, kiedy kolega z planu, Mayor Oscar Goodman, podarował mu parę maleńkich bucików.

"Goodman dał aktorowi ten uroczy prezent dla przyszłego dziecka, które będą mieć z Fergie, gdyż wszyscy dookoła mówią, że artystka jest w ciąży" - mówi informator dziennika "New York Daily News".

Fergie ponoć także myśli o stabilizacji. Zwierzała się nawet swojej stylistce, że chciała by już gdzieś osiąść na stałe i założyć prawdziwą rodzinę.

"Dziecko z moim ukochanym to jedno z moich największych marzeń. Kiedy to się stanie, będzie to pełnia szczęścia" - zwierza się Fergie.

Wokalistka grupy Black Eyed Peas może już nawet pochwalić się pięknym diamentowym pierścionkiem zaręczynowym, choć o szczegółach dotyczących ceremonii nic jeszcze nie mówi.

"Czuję się najszczęśliwszą kobietą na świecie, właściwe cała drżę z emocji! Nie mogę zdradzić jeszcze żadnej daty, bo to jest nasza mała tajemnica. Wiem jednak, że będzie mi jej trudno dochować, bo jestem bardzo gadatliwa!" - przyznaje.

Zobacz teledyski Fergie na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Fergie | prezent | Stacy Ferguson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje