Wspaniałe wieści od rodziny Szczęsnych! Znamy imię narodzonego dziecka

Na początku lipca Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami. Para szczęśliwie wróciła już do domu, o czym poinformowali swoich obserwatorów na Instagramie. Pokazali także zdjęcie dziecka!

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko
Wojciech Szczęsny i Marina ŁuczenkoNiemiecAKPA

MaRina od niemal 15 lat działa w showbiznesie. W ciągu swojej kariery występowała w "Szansie na sukces", finale Eurowizji Junior, "Tańcu z gwiazdami" oraz serialu "39 i pół" jako aktorka.

Po zajściu w ciążę zmieniła częstotliwość działania w mediach społecznościowych, jednak nie w muzyce. Bowiem w trakcie błogosławionego stanu piosenkarka zdecydowała się wydać singiel "Baby Mommy", który wbrew pozorom nie miał nic wspólnego z nadejściem potomka na świat. W maju ogłosiła przed światem płeć dziecka.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny po raz kolejny zostali rodzicami!

3 lipca Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny znów zostali rodzicami. Na świat przyszła córka Noelia, którą artystka pochwaliła się na swoim Instagramie, gdzie podziękowała Szpitalowi Specjalistycznemu im. Św. Rodziny za opiekę. Co ciekawe, tego samego dnia artystka obchodziła swoje 35. urodziny! Wygląda na to, że otrzymała najlepszy prezent, jaki mogła sobie tylko wymarzyć.

"Witaj na świecie nasza księżniczko. Chcielibyśmy kolejny raz z całego serca podziękować sztabowi medycznemu oraz dyrekcji Szpitala Świętej Rodziny w Warszawie za wspaniałą opiekę, profesjonalizm i dyskrecję" - czytamy we wpisie.

Wiele gwiazd z reguły stara się kryć wizerunek swoich dzieci, kiedy Łuczenko postanowiła z dumą dodać rodzinne zdjęcie zaraz po wydarzeniu. Warto wspomnieć, że przy narodzinach syna Liama w 2018 roku zwlekała dobre kilka miesięcy z pokazaniem jego twarzy.

Niedługo po powrocie ze szpitala, piosenkarka opublikowała kilka InstaStories, na których widać szczęśliwą rodzinę spędzającą ze sobą czas. Internauci mogli zobaczyć przykrytą kocem śpiącą Noelię, a także Szczęsnego grającego w piłkę nożną z Liamem. Chociaż jeszcze niedawno Łuczenko wcale nie było tak łatwo. Podczas wyjazdu piłkarza na Euro 2024 została z ciążą zupełnie sama. Na szczęście powrócił do żony na czas.

Para wzięła ślub 21 maja 2016 roku. Pierwszego dziecka doczekali się dwa lata później, który przyszedł na świat 30 czerwca. Nie da się ukryć, rodzina Szczęsnych ma szczęście do wakacyjnych dat.

Jak się bawił Open'er Festival 2024?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas