Reklama

Reklama

WOŚP: Groźny incydent na koncercie Kubańczyka. Interweniowała policja

Na koncercie Kubańczyka w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tczewie pojawił się mężczyzna, który miał przy sobie dwa noże. Mężczyznę zatrzymała policja.

Przed koncertem Kubańczyka w Tczewie w ramach WOŚP zatrzymano mężczyznę z dwoma nożami

Kubańczyk (posłuchaj!) w tym roku wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując na licytację m.in. platynową płytę za singel "Lady Pank". Cena złotego singla osiągnęła prawie 100 tys. złotych.

Raper w ramach współpracy z WOŚP zagrał również na koncercie w Tczewie. Gwiazdor poinformował, że na koncert chciał wejść również mężczyzna z dwoma nożami.

"Chłop z dwoma wleciał na koncert. Zrozumcie nas, dlaczego czasami nie robimy zdjęć po koncertach" - napisał Kubańczyk, publikując zdjęcie policjantów i ochroniarzy, którzy przesłuchiwali mężczyznę.

Reklama

"Dziękujemy bardzo Tczew. Chociaż jedna nieprzyjemna sytuacja dzisiaj była i dziwnie się grało ten koncert. Ale publika nadrobiła i zupełnie zapomniałem o sytuacji, która wydarzyła się przed koncertem" - dodał.

Tragedia na koncercie w Gdańsku w 2019 roku

Przypomnijmy, że 2019 roku podczas koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, śmiertelnie ugodzony nożem został prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz. Napastnik zaatakował samorządowca na scenie.

WOŚP po raz trzydziesty

30. Finał WOŚP odbył się 30 stycznia 2022 roku. Celem zbiórki było zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W akcję angażowały się 1633 Sztaby, w tym 90 Sztabów zagranicznych w 29 krajach. Cel Finału wspierać można m.in. dorzucając się do puszek wolontariuszy lub Sztabowych Puszek Stacjonarnych bądź wykorzystując rozmaite formy wpłat w kanałach elektronicznych.

Ostateczny wynik zbiórki 30. Finału WOŚP zostanie ogłoszony 30 marca, ale podano już kwotę deklarowaną - wynosi ona 136 282 325 zł. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku kwota deklarowana wynosiła 127 495 626 zł, a ostateczny wynik podsumowany w marcu - 210 813 830,10 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy