Reklama

Wojewódzki znów w "Idolu"?

Producentka "Idola" Katarzyna Szałańska w rozmowie z INTERIA.PL nie potwierdziła rewelacji jednego z dzienników, jakoby Kuba Wojewódzki wrócił do jury kolejnej edycji tego programu. Wiadomo jedynie, iż "Idol" po raz czwarty pojawi się na antenie telewizji Polsat w pierwszej połowie 2005 roku, a obecnie na terenie Polski trwają castingi, mające wyłonić uczestników programu.

Dziennik "Fakt" napisał, że Wojewódzki "będzie się mądrzył w czwartej edycji Idola, która ruszy jesienią tego roku".

Reklama

Obie informacje nie są prawdziwe.

Katarzyna Szałańska, producentka programu, podkreśla, że nie przeprowadzono jeszcze rozmów z potencjalnymi kandydatami na jurorów, ani z osobami, które do tej pory występowały w tej roli.

Tymczasem w czwartek, 2 września, w Brzegu zakończył się kolejny etap castingów zorganizowanych w mniejszych miejscowościach.

Kuba Wojewódzki powrócił już do pracy nad swym autorskim programem. Wakacje spędzał w Polsce.

"W tym roku, jak co roku, byłem nad polskim morzem, potem na Mazurach i jeszcze tydzień w Bieszczadach. Podobno byli ludzie, którzy trafili w tych miejscach na słońce. U mnie wszędzie padało. Przestało padać, kiedy wróciłem do Warszawy".

"W przyszłym roku nigdzie się stąd nie ruszam. Szukanie pogody podczas wakacji nie ma sensu. Trzeba czekać na nią w domu. Musi przyjść".

"Poza tym w domu, czyli w studiu, mam zawsze słoneczko Polsatu. Ono nigdy nie gaśnie. No i nie muszę jeździć do Międzyzdrojów, żeby spotkać nasze gwiazdy. Same do mnie przychodzą".

Już w najbliższą niedzielę, 5 września, na antenie Polsatu startuje po przerwie kolejna seria programu "Kuba Wojewódzki". W najbliższym gościć będą Kazimierz Kutz i Weronika Rosati.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: katarzyna | edycji | idole | Kuba Wojewódzki | Kuba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje