Reklama

Wojewódzki o Wiśniewskim

Kuba Wojewódzki odrzucił zaproszenie do nowego talk-show Michała Wiśniewskiego, który od marca pojawi się w TVN. Były juror "Idola" nie jest fanem grupy Ich Troje, jednak w swe 40. urodziny wybrał się na koncert tej grupy na sopockie molo.

Wojewódzki odmawiając Wiśniewskiemu niejako zemścił się na liderze Ich Troje, który nie chciał się pojawić w jego programie nadawanym przez Polsat.

Reklama

"Kilka razy zapraszałem Michała do programu, ale nie był zainteresowany. Paradoksem byłoby przychodzić do niego z rewizytą - mówi Kuba w rozmowie z "Super Expressem".

Nie jest to jedyny powód, dla którego gwiazdora Polsatu nie zobaczymy w talk-show nadawanym przez konkurencyjną stację.

"Boję się ludożerki, populizmu i lepperyzmu z cekinami w tyłku. Dlatego nie wystąpię w tym programie!".

Wojewódzki zapewnia, że nie jest osobistym wrogiem Wiśniewskiego.

"Ironizowałem sobie z programu Jestem, jaki jestem, ale w tym programie szczypano mnie w wulgarnym stylu. A jeśli na mój żart, sarkazm i dość życzliwy cynizm Michał reagował taką agresją, to znaczy, że jesteśmy z dwóch różnych planet".

Były juror "Idola" poznał lidera Ich Troje zanim ten stał się sławny. Wówczas zrobił na nim bardzo dobre wrażenie, ale od tamtego czasu zmienił się w "gwiazdę najwyższych lotów".

"Czy Michał zmienił się sam, czy zmienił go sukces, a może robi to, czego od niego oczekują? Wiśniewski jest jak filmowy człowiek z księżyca. Musi stale szokować, inaczej będzie jednym z nas, a po co komu zwykły człowiek?".

Wojewódzki przyznał się, że z okazji swych 40. urodzin, "z ciekawości" poszedł na koncert Ich Troje w Sopocie.

"To tandetny, psychodeliczny wodewil z oszałamiającą dozą emocji, wiejących grozą" - tak komentuje to, co zobaczył.

Kuba krytykuje też decyzję o formie rozpowszechniania solowej płyty Wiśniewskiego, "Spooko Panie Wiśniewski", która została dodana do gazety "jak prezerwatywa lub breloczek".

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | juror | koncert | show | talk-show | Kuba | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje