Reklama

"Władca pierścieni" nadal najpopularniejszy

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Ścieżka dźwiękowa do filmu "Władca pierścieni" po raz kolejny znalazła się na szczycie listy najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Bliska objęcia prowadzenia była debiutująca na drugim miejscu Shakira z płytą "Laundry Service", ale nie udało się. Wszystko wskazuje jednak na to, że okres dominacji grupy Ich Troje i Leonarda Cohena mamy już za sobą.

W pierwszej dziesiątce zestawienia znalazły się w sumie trzy nowości. Z wysokiej, piątej pozycji wydawnictwa "Płyta" na pewno zadowolony będzie Wojtek Waglewski i jego koledzy z Voo Voo. Na miejscu dziesiątym znalazł się za to, co też można uznać za spory sukces, Pat Metheny i jego "Speaking Of Now".

Reklama

Poza Top 10 zadebiutowały jeszcze albumy "Chopin - pragnienie miłości" na pozycji 21., "Silver Side Up" formacji Nickelback (28.) i "Under Rug Swept" Alanis Morissette (29.).

W 64. notowaniu listy Olis obeszło się bez większych skoków. Większość płyt nieznacznie tylko poprawiła lub pogorszyła swoje pozycje. Dotyczy to zarówno zastawienia ogólnego, jak i kompilacji. Tam także znalazły się nowości. Na pozycji ósmej zadebiutowała składanka "Kocham Cię", a na dziewiątej po pierwszym tygodniu sprzedaży trafiła płyta "Naj 2002". Prowadzenie po raz kolejny utrzymał album "Przeboje polskiego rocka".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Ich Troje | ścieżka dźwiękowa | Władca pierścieni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje