Reklama

Wiśniewski: Wojewódzki jest zerem

Wojewódzki jest zerem - uważa Michał Wiśniewski. Jak napisał dziennik "Fakt", lider grupy Ich Troje nie ma zamiaru zapraszać byłego jurora "Idola" do swego nowego talk-show w telewizji TVN. Wcześniej Kuba twierdził, że odrzucił zaproszenie Wiśniewskiego.

"Jeśli pozwalam sobie na powiedzenie, że Wojewódzki to świnia czy że jest zerem, to przecież tak naprawdę promuję tego człowieka" - mówi Wiśniewski "Faktowi".

Reklama

"Nie muszę go zapraszać do studia. Mój program będzie miał kilka razy więcej widzów niż ten, który on prowadzi".

Kilkanaście dni wcześniej, w rozmowie z "Super Expressem", Wojewódzki zapewniał, że to on sam nie skorzystał z zaproszenia wokalisty Ich Troje.

"Boję się ludożerki, populizmu i lepperyzmu z cekinami w tyłku. Dlatego nie wystąpię w tym programie!" - mówił były juror "Idola".

"Ironizowałem sobie z programu Jestem, jaki jestem, ale w tym programie szczypano mnie w wulgarnym stylu. A jeśli na mój żart, sarkazm i dość życzliwy cynizm Michał reagował taką agresją, to znaczy, że jesteśmy z dwóch różnych planet".

Wiśniewski jest tuż przed debiutem w nowej dla siebie roli prowadzącego talk-show, którego pierwsza edycja zostanie pokazana w sobotę, 6 marca. Jego goście muszą spełniać pewne wymagania.

"Nie mogą to być ludzie nudni, z którymi po dwóch minutach nie będę miał o czym rozmawiać. A jeśli nawet tak się zdarzy, nie zamierzam ciągnąć rozmowy na siłę" - zapowiada Michał.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | talk-show | show | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje