Reklama

Wiśniewski walczy z chorobą i szykuje się do ślubu

Michał Wiśniewski i jego narzeczona Dominika Tajner opowiedzieli w programie śniadaniowym o zbliżającym się ślubie na Mazurach i o chorobie czerwonowłosego piosenkarza.

Wiśniewski i Tajner ujawnili w "Pytaniu na śniadanie", że planują dwudniowe wesele połączone z oglądaniem finału Euro 2012, a także podróż poślubną na Hawajach.

Reklama

Z trudem siedzący na kanapie wokalista był wyraźnie poruszony, gdy mówił o swojej chorobie nowotworowej i wsparciu, jakie otrzymuje.

"Mam raka. Wiem, że to bardzo ciężko brzmi, ale tyle naoglądałem się nieszczęść w życiu, tyle odwiedziłem hospicjów, szpitali i spotykałem się z takimi ludźmi, że mój problem jest żadnym problemem" - powiedział Michał Wiśniewski.

"Przed Rajdem Dakar, który jadę w przyszłym roku, postanowiłem wyciąć sobie 'podskórniaka'. Niestety, jak poszliśmy na badania dwa tygodnie później, okazało się, że to jest rak" - wspomina lider Ich Troje, który podkreśla:

"Jestem pod opieką takich fajnych specjalistów, mam takie wsparcie od absolutnie wszystkich i mogę tylko powiedzieć: dziękuję. Wierzę, że wszystko będzie dobrze".

Wiśniewski walczył ze wzruszeniem, gdy mówił o tym, jak jego syn Xavier codziennie wysyła do niego sms-y z pytaniem: "jak się tato czujesz?".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Michał Wiśniewski | ślub | nowotwór | rak | Pytanie na śniadanie | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje