Reklama

Wiśniewski broni dzieci

"Jeśli tylko podniesie rękę na moje dziecko, to ja mu ją utnę" - mówi zdecydowanie Michał Wiśniewski o nowym partnerze swojej byłej żony Mandaryny.

"Super Express" przekonuje, że w życiu lidera Ich Troje nie ma nic ważniejszego niż jego ukochane dzieci. Dlatego wokalista spotka się z Michałem Szatkowskim, 25-letnim nowym partnerem Marty Wiśniewskiej, który teraz opiekuje się dwójką wspólnych dzieci Wiśniewskich: Xavierem (5 l.) i Fabienne (4 l.).

Reklama

"Nie wątpię, że to dobry człowiek. Już jesteśmy umówieni na męską rozmowę. Chcę wiedzieć, jak będzie postępował z moimi dziećmi" - mówi Michał Wiśniewski.

"Cieszę się, że Marta układa sobie życie. Życzę jej oczywiście wszystkiego najlepszego. Ale ponieważ mamy wspólne dzieci, które są dla mnie najważniejsze, o ich wychowaniu muszę porozmawiać z jej partnerem. Musi wiedzieć, że nie pozwolę, by stała im się jakakolwiek krzywda!" - podkreśla lider Ich Troje.

Michał Szatkowski spotyka się z Mandaryną od lata. Tak przypadli sobie do gustu, że nauczyciel wychowania fizycznego rzucił pracę w szkole w Oleśnicy i przeprowadził się do Warszawy. Razem z Mandaryną prowadzą trzy szkoły tańca. Zamieszkali w wynajętym mieszkaniu na warszawskim osiedlu apartamentowców.

Zobacz teledyski Ich TrojeMandaryny na stronach INTERIA.PL.

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Michał Wiśniewski | to ja | Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje