Reklama

Winehouse wyjdzie za byłego męża?

Była teściowa Amy Winehouse nie ma wątpliwości, że wokalistka ponownie poślubi swojego eks-męża Blake'a Fieldera-Civila w 2010 roku.

Według licznie pojawiających się w angielskiej prasie pogłosek Winehouse pozostaje w stałym kontakcie ze swoim byłym mężem i jest zdeterminowana, aby stworzyć z nim prawdziwą i kochającą się rodzinę.

Reklama

Przypomnijmy, że 26-letnia Amy i o rok starszy Blake, zarzucając sobie wzajemnie niewierność, rozwiedli się w lipcu tego roku. Ich związek przez długi czas był cementowany nie tylko przez miłość, lecz również przez spore dawki narkotyków. W efekcie oboje eks-małżonkowie trafili na odwyk: wokalistka przechodziła terapię na Karaibach, a jej były mąż w Londynie. W październiku Amy i Blake ujawnili za pośrednictwem serwisu Facebook, że ponownie są małżeństwem!

"Nie można walczyć z prawdziwą miłością. Bo po co?" - komentował Fielder-Civil. Jednak para nie ujawniła żadnych szczegółów.

Teraz mama Fieldera, Georgette, potwierdziła publicznie, że piosenkarka zamierza wrócić do jej syna, podkreślając, że nic nie przeszkodzi parze w reanimacji związku.

"Ich miłość jest tak silna, że nic nie powstrzyma ich przed byciem razem, cokolwiek. Oni pokonali swoje demony i są teraz absolutni czyści [od narkotyków - przyp. red.]" - zaznaczyła.

"Jak tylko Blake skończy odwyk, to natychmiast przylecą razem z Amy do Londynu. Zamkną się w hotelu i nie będą odbierać telefonów. Ale wiem, że nie potrwa to długo i wkrótce Blake zadzwoni i powie: Mamo, jestem na lotnisku, lecimy, aby się pobrać" - dodaje mama Blake'a.

Czytaj także:

Amy Winehouse znów w szpitalu

Po rozwodzie znów są razem

Zobacz teledyski Amy Winehouse na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Nie | Amy Winehouse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje