Reklama

Wilki wciąż niepokonane

Płyta "4" Roberta Gawlińskiego i jego kolegów z formacji Wilki już po raz trzeci z rzędu uplasowała się na szczycie najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Z miejsca drugiego nie ruszył się Garou i jego "Seul", a na trzecie wskoczyła grupa Raz Dwa Trzy z wydawnictwem "Czy te oczy mogą kłamać - Piosenki Agnieszki Osieckiej.

Z podium spadły tym samym dziewczęta z grupy Tatu i ich debiut "200 Po Vstriechnoy". Lena i Julia, dwie siedemnastolatki tworzące, miały wystąpić w niedzielę, 29 września w programie "Bar" emitowanym w Telewizji Polsat, ale przełożyły swoją wizytę na późniejszy termin.

Reklama

Ostatnio na liście nie pojawiło się zbyt wiele premier. Nie inaczej jest tym razem. W pierwszej pięćdziesiątce zadebiutowały zaledwie trzy wydawnictwa, a najwyżej notowana nowość - "Poste Restante" Katarzyny Groniec - pojawiła się dopiero na 35. miejscu. Dwie pozostałe, czyli "Zmysłów 5" Tymona oraz składanka "Muzyczny sztos vol.4", zajęły kolejno pozycje 48. i 50.

Do zestawienia powróciła także płyta "Love Parade 2002", która uplasowała się na 49. miejscu.

W środkowej części listy doszło do sporych przetasowań. Swoje lokaty poprawiły dość znacznie płyty "40 wykonawców na 40-lecie Trójki" (awans z miejsca 41. na 18.) i "Hijas Del Tomate" hiszpańskiego tria Las Ketchup (z 40 na 21).

Płytą, która najdłużej utrzymuje się w zestawieniu, wciąż pozostaje "Szklanka wody" grupy Bajm - tym razem zajęła 43. miejsce.

Zobacz całe notowanie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Raz Dwa Trzy | Wilk | Wilki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje