Reklama

Wilki wciąż najlepsze

Robert Gawliński i jego koledzy z grupy Wilki szturmem wdarli się na pierwsze miejsce listy najchętniej kupowanych w Polsce albumów. Wszystko wskazuje na to, że pozycją lidera będą się cieszyć jeszcze przez jakiś czas. Po ogromnym sukcesie piosenki "Baśka", również drugi singel z płyty "4", czyli "Urke", zyskuje sporą popularnością.

Nie tylko Wilki utrzymały pozycję sprzed tygodnia. Bez zmian zaszło także na miejscu drugim i trzecim. Kolejno uplasowały się na nich płyty "Seul" Garou oraz "200 Po Vstriechnoy" grupy Tatu.

Reklama

W tym tygodniu doczekaliśmy się w zestawieniu aż pięciu nowości. Żadnej z nich nie udało się jednak przebić do pierwszej dziesiątki.

Najwyżej notowanym debiutem jest płyta "Albo on albo ja" Andrzeja Cierniewskiego, która uplasowała się na 16. miejscu. Na 37. pozycji znalazła się składanka "Hit After Hit II".

Kolejna nowość to album "Hijas Del Tomate", hiszpańskiej grupy Las Ketchup (40. pozycja). To właśnie z tej płyty pochodzi jeden z największych przebojów tegorocznych wakacji, "Asereje". Za siostrami Munoz uplasowała się kompilacja "40 przebojów na 40-lecie Trójki".

Najniżej spośród wszystkich debiutów znalazło się najnowsze dzieło grupy Zero, zatytułowane "002" (49. miejsce).

Zobacz pełne notowanie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: najlepszy | Wilk | Wilki | Robert Gawliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje