Reklama

Wilki: Trasa później

Do sklepów trafiła już nowa płyta Wilków, zatytułowana "Watra". Muzycy - w osobach wokalisty Roberta Gawlińskiego i basisty Marcina Ciempiela - byli w poniedziałek, 8 listopada, gośćmi naszej CZATerii i odpowiadali na pytania internautów. Ujawnili, iż na razie Wilki nie planują dużej trasy koncertowej po Polsce.

Pewną niespodzianką dla fanów był fakt, że Gawliński - lider Wilków - na nowej płycie pozwolił kolegom nieco "poszaleć". Po jednym utworze zaśpiewali Ciempiel i perkusista Marcin Szyszko, a dwa numery napisał gitarzysta Mikis Cupas, który jednak nie zdecydował się stanąć przy mikrofonie.

Reklama

- Mikis śpiewa tylko w Grecji i tylko dla syren - skomentował Gawliński.

Lider Wilków ujawnił, iż tekst utworu tytułowego został wyciągnięty z szuflady. Jednak wszystkie pozostałe utwory są premierowe. Podczas pracy nad "Watrą" muzycy napisali na tyle materiału, że część z niego trafi być może na kolejną płytę.

Obecnie Wilki intensywnie promują "Watrę", ale na ich koncerty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

- Na zimę planujemy kilka klubowych koncertów na rozgrzewkę. A póki co do końca listopada promocja - wywiady, wizyty w zakładach pracy, pogadanki - mówili o najbliższych planach Gawliński z Ciempielem na CZATerii.

Przeczytaj relację z czata z Wilkami.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nowa płyta | muzycy | Wilk | trasa | Wilki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje