Reklama

Wilki: Gawliński solo

Być może jeszcze w 2005 lub na początku 2006 roku trafi do sklepów kolejny album Wilków. Po wydaniu tej płyty Robert Gawliński, lider zespołu, zapowiedział przerwę w działalności formacji. Wokalista ma zamiar wydać album solowy, o czym opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.

Wczesniej swoją premierę będzie miała płyta Wilków. Album ukaże się w wytwórni Roberta Gawlińskiego.

Reklama

- Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że album będziemy wydawali sami. Nie chcemy falstartować i popełnić masy błędów. Nie spieszymy się. Chcemy, żeby to wyszło fajnie - powiedział lider Wilków.

- Ja osobiście bardzo czekam na wydanie tej płyty, bo chcę zrealizować moje solowe plany. Chciałbym zrobić przerwę dla zespołu Wilki. To znaczy będziemy koncertować, ale nie będziemy nagrywać.

Robert Gawliński przyznał w rozmowie z INTERIA.PL, że płyta będzie różniła się od dotychczasowych dokonań Wilków. Bliżej jej będzie do muzyki grupy Madame, w której artysta występował w latach 80.

- Mam mnóstwo pomysłów. Drzemią we mnie warstwy jeszcze z lat Madame, takie nowofalowe rzeczy... To będzie smutna płyta, na pewno nie będzie komercyjna. To będzie ładny prezent dla fanów Madame.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Soła | robert | Wilk | Wilki | Robert Gawliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje