Reklama

Westlife z Philem Collinsem?

Członkowie irlandzkiej grupy Westlife wystąpią podczas tegorocznej ceremonii wręczenia europejskich nagród MTV w duecie z Philem Collinsem. Były perkusista i wokalista Genesis zaśpiewa z młodszymi kolegami po fachu swój utwór "Against All Odds", który Westlife nagrali niedawno razem z Mariah Carey.

Nick Byrne, jeden z wokalistów tworzących grupę Westlife, jest zaskoczony sukcesem, jaki odniosła ich wersja przeboju Collinsa. "Nie mieliśmy jeszcze okazji zaśpiewać tej piosenki razem na żywo, gdyż nasze terminy nie dają się w żaden sposób pogodzić z terminami Mariah. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się to zrobić z Philem Collinsem, gdyż będzie to coś wyjątkowego. W przypadku naszych poprzednich singli musieliśmy się mocno napracować, aby udało im się trafić na pierwsze miejsce listy przebojów. Tym razem udało się to bez żadnej większej promocji. Wcześniej, biorąc pod uwagę taką promocję, nie zdziwiłbym się, gdyby ta piosenka nie dostała się w ogóle do pierwszej dziesiątki. Ale skoro się znów udało - to dobrze. Nie mamy jednak zamiaru zwalniać tempa".

Reklama

Wręczenie nagród odbędzie się 16 listopada w Sztokholmie, a wśród innych gości, którzy wówczas wystąpią, są już m.in. Robbie Williams i Moby.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Genesis | Westlife | Mariah Carey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy