Reklama

Westlife świętują

Członkowie irlandzkiej grupy Westlife już świętują przejście do historii muzyki. Stanie się to w najbliższą niedzielę, 24 września, pod warunkiem, że ich nowy singel "Against All Odds" zadebiutuje na brytyjskiej liście przebojów od razu na pierwszym miejscu.

Irlandczycy są jednak pewni swego. Sądzą, że pomimo konkurencji ze strony grupy Zombie Act, są w stanie bez problemu umieścić na szczycie listy swój szósty z kolei singel. Specjaliści twierdzą, że może im się to udać, jako że ich cover przeboju Phila Collinsa, nagrany w duecie z Mariah Carey, sprzedaje się średnio w ilości o 12 tysięcy sztuk więcej niż single konkurentów.

Reklama

"To niewiarygodne. Jesteśmy szczęśliwi, że to się stanie. Chcielibyśmy bardzo podziękować Mariah za to, że mieliśmy okazję z nią współpracować i naszym fanom za wsparcie"- mówią członkowie Westlife.

Jeśli wszystko się powiedzie, irlandzki boysband będzie pierwszym w historii zespołem, którego sześć pierwszych singli z rzędu zadebiutuje na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów! Ta sztuka nie udała się ani Beatlesom, ani Madonnie.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Westlife

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje