Reklama

W sylwestra wyglądaj jak gwiazda!

Stylista Wojciech Warzecha doradza na co zwrócić uwagę przy wyborze kreacji na ostatnią noc w roku.

Na pierwszy ogień poszła Dorota "Doda" Rabczewska, która swego czasu zaprezentowała oryginalną kreację w groszki.

Reklama

"Stylistyka lat 50. jest jak najbardziej na czasie, a grochy i groszki to jeden z najmodniejszych w tym sezonie deseni. To, co pokazała na sobie Dorota Doda Rabczewska, jest jedną z niewielu kreacji, w jakich wygląda naprawdę gustownie" - komentuje Warzecha.

"Każdy akcent jest dobrze dopasowany do charakteru stroju: na przykład opaska na głowie również ozdobiona groszkami. Podobnie buty na obcasie, tym razem wyjątkowo nie różowe, ale dobrane kolorystycznie do kreacji".

"Jedynie wystający spod sukienki stanik jest niewielkim minusem, choć można to także uznać za małą prowokację, charakterystyczny dla Dody element jej scenicznego wizerunku".

Przy okazji tegorocznych kreacji nie mogło zabraknąć Anny Muchy i jej pamiętnych odsłoniętych pleców...

"Pomysł jest dobry, ale jego realizacja - słaba. Sukienka Anny Muchy uszyta jest ze złej tkaniny. Nie powinna to być wyglądająca jak szmatka dzianina, która marszczy się i przykleja do ciała, ale np. jedwab".

"Po drugie: sukienka jest źle skrojona. Podkreśla to, co powinno być zatuszowane. To, co miało pomóc, przeszkadzało: aktorka co chwila musiała poprawiać wkładki, które miały podtrzymywać i eksponować biust".

"Rada na przyszłość: zanim wybierzemy strój warto sprawdzić, czy będziemy się w nim dobrze czuć i czy nie odkryje zbyt wiele".

Dostało się też Manadrynie za jej sceniczne ekstrawagancje.

"Piżama, nawet jeśli jest seksowna, nie wygląda dobrze na balu. No, chyba że wybieramy się na tematyczny bal przebierańców pt. Piżama Party. Równie mało apetycznie prezentuje się peruka na głowie Mandaryny, przypominająca... spaghetti".

"Z tego wszystkiego najlepsze są srebrne buty, chociaż i one lepiej sprawdziłyby się na imprezie techno. Całość wygląda niestety strasznie, żeby nie powiedzieć - tragicznie".

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: virgin | wojciech

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje