Reklama

Voo Voo i nowa płyta "Za niebawem". Zobacz teledysk "Się poruszam 1"

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowej płyty Voo Voo - utwór "Się poruszam 1" z teledyskiem. Zespół zaprezentował też okładkę premierowego wydawnictwa.

Voo Voo w lutym 2019 roku wydaje nowy album

Najnowszy album grupy Voo Voo "Za niebawem" ukaże się 15 lutego. Po poprzedniej, spokojnej i klimatycznej płycie "7" kolejny materiał będzie bardziej żywiołowy, stawiający na rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Pojawi się więcej poważnych tematów - odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.

Reklama

Pierwszym singlem promującym płytę jest "Się poruszam 1". Powstał do niego teledysk, którego bohaterką jest Francuzka Nadia Vadori-Gauthierc.

Kobieta jest doktorką sztuk performatywnych, która od momentu zamach na redakcję "Charlie Hebdo" w 2015 roku, każdego dnia wyraża swój sprzeciw wobec przemocy minutą tańca. Za koncepcję teledysku i jego realizację odpowiedzialny jest Paweł Walicki.

Gościnnie na płycie Voo Voo wystąpiły również Natalia i Paulina Przybysz wraz z mamą Anną. Pojawia się na niej również 27-osobowy zespół perkusyjny ze szkoły Ritmo Bloco.

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski, natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się jego syn Piotr "Emade" Waglewski.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nowa płyta | Voo Voo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje